shadow - en to sk translation catalogue (390 entries)

en: 		[-d home [-m]] [-s shell] [-c comment] [-l new_name]
sk: 		[-d domáci_adresár [-m]] [-s shell] [-c komentár] [-l nové_meno]

en: 	Full Name: %s
sk: 	Celé meno: %s

en: 
    %s login:
sk: 
    Prihlasovacie meno na %s:

en: 
    %s: %s is unchanged
sk: 
    %s: %s je bezo zmien

en: 
    Login timed out after %d seconds.
sk: 
    Uplynul časový limit (%d sekúnd) na prihlásenie.

en: 
    System closed for routine maintenance
sk: 
    Systém je uzavretý kvôli pravidelnej údržbe.

en: 
    Type control-d to proceed with normal startup,
    (or give root password for system maintenance):
sk: 
    Stlačte control-d pre normálne spustenie systému,
    (alebo zadajte heslo používateľa root pre údržbu systému):

en: 
    Warning: weak password (enter it again to use it anyway).
sk: 
    Varovanie: slabé heslo (ak ho chcete naozaj použiť, znova ho zadajte).

en: 
    [Disconnect bypassed -- root login allowed.]
sk: 
    [Odpojenie vynechané -- používateľ root sa môže prihlásiť.]

en:                [-d home] [-s shell] [-c comment] [-m [-k template]]
sk:                   [-d domáci_adresár] [-s shell] [-c komentár] [-m [-k šablóna]]

en:                [-f inactive] [-e expire]
sk:                   [-f nečinnosť] [-e uplynutie_lehoty]

en:                [-p passwd] name
sk:                   [-p heslo] meno

en:        %s [-A user,...] [-M user,...] group
sk:        %s [-A používateľ,...] [-M používateľ,...] skupina

en:        %s [-M user,...] group
sk:        %s [-M používateľ,...] skupina

en:        %s [-a user] group
sk:        %s [-a používateľ] skupina

en:        %s [-d user] group
sk:        %s [-d používateľ] skupina

en:        %s [-p] -r host
sk:           %s [-p] -r počítač

en:        %s [-p] [-h host] [-f name]
sk:           %s [-p] [-h počítač] [-f meno]

en:        %s [-x max] [-n min] [-w warn] [-i inact] name
sk:           %s [-x max] [-n min] [-w varovanie] [-i nečinnosť] meno

en:        %s {-l|-u|-d|-S|-e} name
sk:           %s {-l|-u|-d|-S|-e} meno

en:        useradd -D [-g group] [-b base] [-s shell]
sk:           useradd -D [-g skupina] [-b základný_adresár] [-s shell]

en:   %s on %s
sk:   %s na %s

en:   Choose a new password.
sk:   Zvoľte nové heslo.

en:   Contact the system administrator.
sk:   Kontaktujte správcu systému.

en:  [%lds left]
sk:  [%lds ostalo]

en:  [%lds lock]
sk:  [%lds zámok]

en:  from %.*s
sk:  z %.*s

en:  groups=
sk:  skupiny=

en:  on `%.100s'
sk:  na `%.100s'

en:  on `%.100s' from `%.200s'
sk:  na `%.100s' z `%.200s'

en: %d %s since last login.  Last was %s on %s.
sk: %d %s od posledného prihlásenia.  Posledné bolo %s na %s.

en: %s is an invalid shell.
sk: Shell %s je neplatný.

en: %s's Password:
sk: Heslo používateľa %s:

en: %s: "%s" contains illegal characters
sk: %s: "%s" obsahuje chybné znaky

en: %s: %s
    (Ignored)
sk: %s: %s
    (Ignorujem)

en: %s: %s is not a unique name
sk: %s: meno %s nie je jedinečné

en: %s: %s is not a valid group name
sk: %s: %s nie je platným názvom skupiny

en: %s: %s is the NIS master
sk: %s: %s je hlavným NIS serverom

en: %s: %s not found in /etc/group
sk: %s: %s sa nenachádza v /etc/group

en: %s: %s not found in /etc/passwd
sk: %s: %s sa nenachádza v /etc/passwd

en: %s: %s not owned by %s, not removing
sk: %s: vlastníkom %s nie je %s, nemažem ho

en: %s: %u is not a unique gid
sk: %s: gid %u nie je jedinečné

en: %s: -O requires NAME=VALUE
sk: %s: prepínač -O vyžaduje argument typu MENO=HODNOTA

en: %s: -s and -r are incompatibile
sk: %s: -s a -r nie sú zlučiteľné

en: %s: Cannot determine your user name.
sk: %s: vaše používateľské meno sa nedá zistiť.

en: %s: Cannot execute %s
sk: %s: %s sa nedá spustiť

en: %s: Invalid entry: %s
sk: %s: Chybná položka: %s

en: %s: Not a tty
sk: %s: Nejedná sa o tty

en: %s: PAM authentication failed
sk: %s: PAM autentifikácia zlyhala

en: %s: PAM chauthtok failed
sk: %s: PAM metóda chauthok zlyhala

en: %s: Try again later
sk: %s: Skúste to neskôr

en: %s: WARNING!  Must be set-UID root!
sk: %s: VAROVANIE! Musí mať oprávnenie root-a!

en: %s: `%s' is the NIS master for this client.
sk: %s: `%s' je hlavným NIS serverom pre tohto klienta

en: %s: can't chown %s
sk: %s: volanie chown pre %s zlyhalo

en: %s: can't create %s
sk: %s: %s sa nedá vytvoriť

en: %s: can't delete shadow group file
sk: %s: súbor s tieňovými heslami skupín sa nedá zmazať

en: %s: can't delete shadow password file
sk: %s: nemôžete zmazať súbor s tieňovými heslami

en: %s: can't get lock
sk: %s: nedá sa získať zámok

en: %s: can't get shadow lock
sk: %s: nedá sa získať zámok pre súbor s tieňovými heslami

en: %s: can't get unique gid
sk: %s: nedá sa vytvoriť jedinečné gid

en: %s: can't get unique uid
sk: %s: nemôžem získať jedinečné uid

en: %s: can't lock /etc/passwd.
sk: %s: súbor /etc/passwd sa nedá zamknúť

en: %s: can't lock files, try again later
sk: %s: súbory sa nedajú zamknúť, skúste to neskôr znova

en: %s: can't lock group file
sk: %s: súbor so skupinami sa nedá zamknúť

en: %s: can't lock passwd file
sk: %s: súbor s heslami sa nedá zamknúť

en: %s: can't lock password file
sk: %s: súbor s heslami sa nedá zamknúť

en: %s: can't lock shadow file
sk: %s: súbor s tieňovými heslami sa nedá zamknúť

en: %s: can't lock shadow group file
sk: %s: súbor s tieňovými skupinami sa nedá zamknúť

en: %s: can't lock shadow password file
sk: %s: súbor s tieňovými heslami sa nedá zamknúť

en: %s: can't open file
sk: %s: nedá sa otvoriť súbor

en: %s: can't open files
sk: %s: súbory sa nedajú otvoriť

en: %s: can't open group file
sk: %s: súbor so skupinami sa nedá otvoriť

en: %s: can't open passwd file
sk: %s: súbor s heslami sa nedá otvoriť

en: %s: can't open password file
sk: %s: súbor s heslami sa nedá otvoriť

en: %s: can't open shadow file
sk: %s: súbor s tieňovými heslami sa nedá otvoriť

en: %s: can't open shadow group file
sk: %s: súbor s tieňovými skupinami sa nedá otvoriť

en: %s: can't open shadow password file
sk: %s: súbor s tieňovými heslami sa nedá otvoriť

en: %s: can't re-write file
sk: %s: súbor sa nedá prepísať

en: %s: can't re-write shadow file
sk: %s: súbor s tieňovými heslami sa nedá prepísať

en: %s: can't remove shadow entry for %s
sk: %s: položka súboru s heslami pre používateľe %s sa nedá odstrániť

en: %s: can't remove shadow group %s
sk: %s: položka tieňovej skupiny %s sa nedá odstrániť

en: %s: can't restore %s: %s (your changes are in %s)
sk: %s: %s sa nedá obnoviť: %s (zmeny sú v %s)

en: %s: can't rewrite password file
sk: %s: súbor s heslami sa nedá prepísať

en: %s: can't rewrite shadow password file
sk: %s: súbor s tieňovými heslami sa nedá prepísať

en: %s: can't unlock file
sk: %s: súbor sa nedá odomknúť

en: %s: can't update DBM files
sk: %s: súbory s DBM databázami sa nedajú aktualizovať

en: %s: can't update DBM shadow files
sk: %s: súbory s DBM databázami tieňových hesiel sa nedajú aktualizovať

en: %s: can't update entry
sk: %s: položka sa nedá aktualizovať

en: %s: can't update entry for group %s
sk: %s: položka skupiny %s sa nedá odstrániť

en: %s: can't update entry for user %s
sk: %s: položka pre používateľa %s sa nedá aktualizovať

en: %s: can't update group file
sk: %s: súbor s heslami sa nedá aktualizovať

en: %s: can't update passwd entry for %s
sk: %s: položka súboru s heslami pre používateľe %s sa nedá aktualizovať

en: %s: can't update passwd file
sk: %s: súbor s heslami sa nedá aktualizovať

en: %s: can't update password file
sk: %s: súbor s heslami sa nedá aktualizovaťt

en: %s: can't update shadow entry
sk: %s: položka súboru s tieňovými heslami sa nedá aktualizovať

en: %s: can't update shadow entry for %s
sk: %s: položka %s súboru s tieňovými heslami sa nedá aktualizovať

en: %s: can't update shadow file
sk: %s: súbor s tieňovými heslami sa nedá aktualizovať

en: %s: can't update shadow group file
sk: %s: súbor s tieňovými heslami sa nedá aktualizovať

en: %s: can't update shadow password file
sk: %s: súbor s tieňovými heslami sa nedá aktualizovať

en: %s: cannot add new dbm group entry
sk: %s: nedá sa pridať nová položka do súboru s dbm databázami skupín

en: %s: cannot add new dbm shadow group entry
sk: %s: nedá sa pridať položka do súboru s dbm databázou tieňových skupín

en: %s: cannot change user `%s' on NIS client.
sk: %s: na NIC klientovi sa nedá zmeniť používateľ `%s'.

en: %s: cannot create directory %s
sk: %s: nedá sa vytvoriť adresár %s

en: %s: cannot create new defaults file
sk: %s: nedá sa vytvoriť nový súbor s predvolenými hodnotami

en: %s: cannot lock file %s
sk: %s: súbor %s sa nedá zamknúť

en: %s: cannot lock shadow password file
sk: %s: súbor s tieňovými heslami sa nedá zamknúť

en: %s: cannot open DBM files for %s
sk: %s: súbory s DBM databázami pre %s sa nedajú otvoriť

en: %s: cannot open file %s
sk: %s: súbor %s sa nedá otvoriť

en: %s: cannot open group file
sk: %s: súbor so skupinami sa nedá otvoriť

en: %s: cannot open new defaults file
sk: %s: nedá sa otvoriť nový súbor s predvolenými hodnotami

en: %s: cannot open shadow group file
sk: %s: súbor s tieňovými skupinami sa nedá otvoriť

en: %s: cannot open shadow password file
sk: %s: súbor s tieňovými heslami sa nedá otvoriť

en: %s: cannot overwrite file %s
sk: %s: súbor %s sa nedá prepísať

en: %s: cannot remove dbm group entry
sk: %s: položka dbm databázy skupín sa nedá odstrániť

en: %s: cannot remove user's primary group.
sk: %s: primárna skupina používateľa sa nedá odstrániť

en: %s: cannot rename directory %s to %s
sk: %s: adresár %s sa nedá premenovať na %s

en: %s: cannot rewrite group file
sk: %s: súbor so skupinami sa nedá prepísať

en: %s: cannot rewrite password file
sk: %s: súbor s heslami sa nedá prepísať

en: %s: cannot rewrite shadow group file
sk: %s: súbor s tieňovými skupinami sa nedá prepísať

en: %s: cannot rewrite shadow password file
sk: %s: súbor s tieňovými heslami sa nedá prepísať

en: %s: cannot update dbm group entry
sk: %s: položka dbm databázy skupín sa nedá aktualizovať

en: %s: cannot update file %s
sk: %s: súbor %s sa nedá aktualizovať

en: %s: directory %s exists
sk: %s: adresár %s už existuje

en: %s: do not include "l" with other flags
sk: %s: nepoužívajte "l" s ostatnými príznakmi

en: %s: error adding new group entry
sk: %s: chyba pri pridávaní položky do súboru so skupinami

en: %s: error adding new password entry
sk: %s: chyba pri vytváraní novej položky v súbore s heslami

en: %s: error adding new shadow password entry
sk: %s: chyba pri vytváraní novej položky v súbore s tieňovými heslami

en: %s: error adding password dbm entry
sk: %s: chyba pri pridávaní položky do dbm databázy hesiel

en: %s: error changing fields
sk: %s: chyba pri zmene položiek

en: %s: error changing password entry
sk: %s: chyba pri zmene položky v súbore s heslami

en: %s: error deleting password dbm entry
sk: %s: chyba pri odstraňovaní položky z dbm databázy hesiel

en: %s: error deleting password entry
sk: %s: chyba pri odstraňovaní položky zo súboru s heslami

en: %s: error deleting shadow passwd dbm entry
sk: %s: chyba pri odstraňovaní položky z dbm databázy tieňových hesiel

en: %s: error deleting shadow password entry
sk: %s: chyba pri odstraňovaní položky zo súboru s tieňovými heslami

en: %s: error detected, changes ignored
sk: %s: zistená chyba, zmeny budú zamietnuté

en: %s: error locking group file
sk: %s: chyba pri zamykaní súboru so skupinami

en: %s: error locking shadow group file
sk: %s: chyba pri zamykaní súboru s tieňovými heslami

en: %s: error opening group file
sk: %s: chyba pri otváraní súboru so skupinami

en: %s: error opening shadow group file
sk: %s: chyba pri otváraní súboru s tieňovými heslami

en: %s: error parsing line "%s"
sk: %s: chyba pri spracovaní riadku "%s"

en: %s: error removing directory %s
sk: %s: chyba pri mazaní adresára %s

en: %s: error removing group dbm entry
sk: %s: chyba pri odstraňovaní položky zo súboru s dbm databázou skupín

en: %s: error removing group entry
sk: %s: chyba pri odstraňovaní položky zo súboru so skupinami

en: %s: error removing passwd dbm entry
sk: %s: chyba pri odstraňovaní položky z dbm databázy hesiel

en: %s: error removing password entry
sk: %s: chyba pri odstraňovaní položky zo súboru s heslami

en: %s: error removing shadow group dbm entry
sk: %s: chyba pri odstraňovaní položky zo súboru s dbm databázou tieňových skupín

en: %s: error removing shadow group entry
sk: %s: chyba pri odstraňovaní položky zo súboru s tieňovými skupinami

en: %s: error removing shadow passwd dbm entry
sk: %s: chyba pri odstraňovaní položky z dbm databázy tieňových hesiel

en: %s: error removing shadow password entry
sk: %s: chyba pri odstraňovaní položky zo súboru s tieňovými heslami

en: %s: error updating files
sk: %s: chyba pri aktualizácii súborov

en: %s: error updating group entry
sk: %s: položka súboru so skupinami sa nedá aktualizovať

en: %s: error updating password dbm entry
sk: %s: chyba pri aktualizácii položky dbm databázy hesiel

en: %s: error updating password file
sk: %s: chyba pri aktualizácii súboru s heslami

en: %s: error updating shadow file
sk: %s: chyba pri aktualizácii súboru s tieňovými heslami

en: %s: error updating shadow passwd dbm entry
sk: %s: chyba pri aktualizácii položky dbm databázy tieňových hesiel

en: %s: fields too long
sk: %s: položka je príliš dlhá

en: %s: gid %u is not unique
sk: %s: uid %u nie je jedinečné

en: %s: group %s does not exist
sk: %s: skupina %s neexistuje

en: %s: group %s exists
sk: %s: skupina %s už existuje

en: %s: group %s exists - if you want to add this user to that group, use -g.
sk: %s: skupina %s už existuje - ak chcete pridať tohto používateľa do tejto skupiny, použijte -g.

en: %s: group %s is a NIS group
sk: %s: skupina %s je NIS skupinou

en: %s: group `%s' is a NIS group.
sk: %s: skupina `%s' je NIS skupinou.

en: %s: invalid base directory `%s'
sk: %s: chybný základný adresár `%s'

en: %s: invalid comment `%s'
sk: %s: chybný komentár `%s'

en: %s: invalid date `%s'
sk: %s: chybný dátum `%s'

en: %s: invalid field `%s'
sk: %s: chybná položka `%s'

en: %s: invalid group %s
sk: %s: chybná skupina %s

en: %s: invalid home directory `%s'
sk: %s: chybný domáci adresár `%s'

en: %s: invalid home phone: "%s"
sk: %s: telefónne číslo domov ("%s") je chybné

en: %s: invalid name: "%s"
sk: %s: chybné meno: "%s"

en: %s: invalid numeric argument `%s'
sk: %s: chybný číselný argument `%s'

en: %s: invalid room number: "%s"
sk: %s: chybné číslo miestnosti: "%s"

en: %s: invalid shell `%s'
sk: %s: chybný shell `%s'

en: %s: invalid user name '%s'
sk: %s: chybné používateľské meno `%s'

en: %s: invalid work phone: "%s"
sk: %s: telefónne číslo do zamestnania ("%s") je chybné

en: %s: line %d: can't create GID
sk: %s: riadok %d: nedá sa vytvoriť GID

en: %s: line %d: can't create UID
sk: %s: riadok %d: nedá sa vytvoriť UID

en: %s: line %d: can't update entry
sk: %s: riadok %d: položka sa nedá aktualizovať

en: %s: line %d: can't update password
sk: %s: riadok %d: heslo sa nedá aktualizovať

en: %s: line %d: cannot find user %s
sk: %s: riadok %d: nedá sa nájsť používateľ %s

en: %s: line %d: cannot update password entry
sk: %s: riadok %d: záznam hesla sa nedá aktualizovať

en: %s: line %d: chown failed
sk: %s: riadok %d: volanie chown zlyhalo

en: %s: line %d: invalid line
sk: %s: riadok %d: chybný riadok

en: %s: line %d: line too long
sk: %s: riadok %d je príliš dlhý

en: %s: line %d: missing new password
sk: %s: riadok %d: chýba nové heslo

en: %s: line %d: mkdir failed
sk: %s: riadok %d: volanie mkdir zlyhalo

en: %s: line %d: unknown user %s
sk: %s: riadok %d: používateľ %s je neznámy

en: %s: must be run from a terminal
sk: %s: musí byť spustené z terminálu

en: %s: name %s is not unique
sk: %s: meno %s nie je jedinečné

en: %s: no DBM database on system - no action performed
sk: %s: systém neobsahuje žiadnu DBM databázu - nič sa nevykoná

en: %s: no changes
sk: %s: bezo zmien

en: %s: no flags given
sk: %s: žiadne prepínače

en: %s: not removing directory %s (would remove home of user %s)
sk: %s: adresár %s nebudem mazať (je to domáci adresár používateľa %s)

en: %s: out of memory
sk: %s: nedostatok pamäti

en: %s: out of memory in update_group
sk: %s nedostatok pamäti v update_group

en: %s: out of memory in update_gshadow
sk: %s: nedostatok pamäti v update_gshadow

en: %s: pam_start: error %d
sk: %s: pam_start: chyba %d

en: %s: rebuild the group database
sk: %s: vytvorte znovu databázu skupín

en: %s: rebuild the shadow group database
sk: %s: vytvorte znovu databázu tieňových skupín

en: %s: rename: %s
sk: %s: premenovať: %s

en: %s: repository %s not supported
sk: %s: skladisko %s nie je podporované

en: %s: shadow group passwords required for -A
sk: %s: prepínač -A funguje iba s tieňovými heslami skupín

en: %s: shadow passwords required for -e
sk: %s: prepínač -e vyžaduje tieňové heslá

en: %s: shadow passwords required for -e and -f
sk: %s: prepínače -e a -f vyžadujú tieňové heslá

en: %s: shadow passwords required for -f
sk: %s: prepínač -f vyžaduje tieňové heslá

en: %s: the files have been updated
sk: %s: súbory boli aktualizované

en: %s: the files have been updated; run mkpasswd
sk: %s: súbory boli aktualizované; spusťte mkpasswd

en: %s: too many groups specified (max %d).
sk: %s: bolo zadaných príliš veľa skupín (max %d).

en: %s: uid %lu is not unique
sk: %s uid %lu nie je jedinečné

en: %s: uid %u is not unique
sk: %s uid %u nie je jedinečné

en: %s: unable to lock group file
sk: %s: súbor so skupinami sa nedá zamknúť

en: %s: unable to lock password file
sk: %s: súbor s heslami sa nedá zamknúť

en: %s: unable to lock shadow group file
sk: %s: súbor s tieňovými skupinami sa nedá zamknúť

en: %s: unable to open group file
sk: %s: súbor so skupinami sa nedá otvoriť

en: %s: unable to open password file
sk: %s: súbor s heslami sa nedá otvoriť

en: %s: unable to open shadow group file
sk: %s: súbor s tieňovými skupinami sa nedá otvoriť

en: %s: unknown gid %s
sk: %s: gid %s je neznáme

en: %s: unknown group %s
sk: %s: skupina %s je neznáma

en: %s: unknown member %s
sk: %s: člen %s je neznámy

en: %s: unknown user
sk: %s: neznámy používateľ

en: %s: unknown user %s
sk: %s: používateľ %s je neznámy

en: %s: user %s does not exist
sk: %s: používateľ %s neexistuje

en: %s: user %s exists
sk: %s: používateľ %s už existuje

en: %s: user %s is a NIS user
sk: %s: používateľ %s je NIS používateľom

en: %s: user %s is currently logged in
sk: %s: používateľ %s je práve prihlásený

en: %s: warning: %s not owned by %s
sk: %s: varovanie: vlastníkom %s nie je %s

en: %s: warning: CREATE_HOME not supported, please use -m instead.
sk: %s: varovanie: CREATE_HOME nie je podporované, použijte prepínač -m.

en: %s: warning: can't remove
sk: %s: varovanie: nemôžem zmazať

en: (Echo on)
sk: (Echo zapnuté)

en: (Enter your own password.)
sk: (Zadajte vaše heslo.)

en: **Never logged in**
sk: **Nebol nikdy prihlásený**

en: Access to su to that account DENIED.
sk: Z tohto účtu je prístup k su ZAKÁZANÝ.

en: Account Expiration Date (YYYY-MM-DD)
sk: Uplynutie platnosti účtu (YYYY-MM-DD)

en: Adding user %s to group %s
sk: Pridávam používateľa %s do skupiny %s.

en: Bad password: %s.
sk: Heslo %s je chybné.

en: Can't change root directory to "%s"
sk: Koreňový adresár sa nedá zmeniť na "%s".

en: Can't create mail spool for user %s.
sk: Nedá sa vytvoriť mail spool pre používateľa %s.

en: Cannot change ID to root.
sk: ID sa nedá zmeniť na root.

en: Cannot commit password file changes.
sk: Nedajú sa vykonať zmeny v súbore s heslami.

en: Cannot execute %s
sk: %s sa nedá spustiť.

en: Cannot lock the password file; try again later.
sk: Nedá sa zamknúť súbor s heslami; skúste to neskôr.

en: Cannot open the password file.
sk: Súbor s heslami sa nedá otvoriť.

en: Cannot unlock the password file.
sk: Súbor s heslami sa nedá odomknúť.

en: Changing password for %s
sk: Mením heslo používateľovi %s

en: Changing the aging information for %s
sk: Mením časové informácie pre používateľa %s

en: Changing the login shell for %s
sk: Mením predvolený shell pre %s

en: Changing the password for group %s
sk: Mením heslo skupiny %s

en: Changing the user information for %s
sk: Mením informácie o používateľovi %s

en: Could not allocate space for config info.
sk: Nemôžem vyhradiť dostatok miesta pre konfiguračné údaje.

en: Could not set %s's secret key: is the keyserv daemon running?
sk: Nedá sa nastaviť tajný kľúč pre %s. Je spustený keyserv démon?

en: Couldn't lock file
sk: Súbor sa nedá zamknúť

en: Couldn't make backup
sk: Zálohovanie sa nedá vykonať

en: Enter the new password (minimum of %d, maximum of %d characters)
    Please use a combination of upper and lower case letters and numbers.
sk: Zadajte nové heslo (počet znakov v intervale %d až %d).
    Použijte kombináciu veľkých a malých písmen s číslicami.

en: Enter the new value, or press ENTER for the default
sk: Zadajte novú hodnotu alebo stlačte ENTER pre použitie predvolenej hodnoty

en: Entering System Maintenance Mode
sk: Vstupujem do režimu údržby systému

en: Environment overflow
sk: Preplnenie prostredia

en: Error updating the DBM password entry.
sk: Chyba pri aktualizácii DBM databázy hesiel.

en: Error updating the password entry.
sk: Chyba pri aktualizácii záznamu hesla.

en: Full Name
sk: Celé meno

en: Home Phone
sk: Telefón domov

en: Incorrect password for `%s'
sk: Chybné heslo pre `%s'

en: Invalid login time
sk: Chybný čas prihlásenia

en: Invalid root directory "%s"
sk: Chybný koreňový adresár "%s"

en: Last Password Change (YYYY-MM-DD)
sk: Posledná zmena hesla (YYYY-MM-DD)

en: Last login: %.19s on %s
sk: Posledné prihlásenie: %.19s na %s

en: Last login: %s on %s
sk: Posledné prihlásenie: %s na %s

en: Login Shell
sk: Predvolený shell

en: Login incorrect
sk: Chybné prihlásenie

en: Maximum Password Age
sk: Maximálna doba platnosti hesla

en: Minimum Password Age
sk: Minimálna doba platnosti hesla

en: New Password:
sk: Nové heslo:

en: New password:
sk: Nové heslo:

en: No
sk: Nie

en: No directory, logging in with HOME=/
sk: Žiadny adresár, nastavujem HOME na /

en: No group named "mail" exists, creating mail spool with mode 0600.
sk: Skupina "mail" nejestvuje, vytvára sa mail spool s právami 0600.

en: No mail.
sk: Nemáte žiadnu poštu.

en: No password entry for 'root'
sk: V databáze nie je položka pre používateľa 'root'

en: No password file
sk: Súbor s heslami neexistuje

en: No shell
sk: Žiadny shell

en: Old password:
sk: Staré heslo:

en: Other
sk: Ostatné

en: Password Expiration Warning
sk: Varovanie o uplynutí doby platnosti hesla

en: Password Inactive
sk: Nečinné heslo

en: Password authentication bypassed.
sk: Overenie hesla vynechané.

en: Password changed.
sk: Heslo bolo zmenené.

en: Password does not decrypt secret key for %s.
sk: Týmto heslom sa nedá dešifrovať tajný kľúč pre %s.

en: Password:
sk: Heslo:

en: Please enter your OWN password as authentication.
sk: Pre overenie zadajte VAŠE vlastné heslo.

en: Re-enter new password:
sk: Zadajte znova nové heslo:

en: Removing user %s from group %s
sk: Odstraňujem používateľa %s zo skupiny %s

en: Room Number
sk: Číslo miestnosti

en: Sorry, the password for %s cannot be changed yet.
sk: Ľutujem, ale heslo pre %s sa ešte nedá zmeniť.

en: Sorry.
sk: Ľutujem.

en: Sorry.
sk: Ľutujem.

en: Starting rad_login
sk: Spúšťam rad_login

en: The password for %s cannot be changed.
sk: Heslo pre %s sa nedá zmeniť.

en: The password for %s is unchanged.
sk: Heslo používateľa %s nebolo zmenené.

en: They don't match; try again
sk: Nezhodujú sa; skúste to znova

en: They don't match; try again.
sk: Nezhodujú sa; skúste to znova.

en: Too many logins.
sk: Príliš mnoho prihlásení.

en: Try again.
sk: Skúste to znova.

en: Unable to cd to "%s"
sk: Aktuálny adresár sa nedá nastaviť na "%s".

en: Unable to change tty %s
sk: Nedá sa zmeniť TTY %s

en: Unknown User: %s
sk: Používateľ %s je neznámy.

en: Unknown id: %s
sk: Id %s je neznáme.

en: Usage:
    `vipw' edits /etc/passwd        `vipw -s' edits /etc/shadow
    `vigr' edits /etc/group         `vigr -s' edits /etc/gshadow
sk: Použitie:
    `vipw' edituje /etc/passwd      `vipw -s' edituje /etc/shadow
    `vigr' edituje /etc/group       `vigr -s' edituje /etc/gshadow

en: Usage: %s	[-u uid [-o]] [-g group] [-G group,...]
sk: Použitie: %s	[-u uid [-o]] [-g skupina [-G skupina,...]

en: Usage: %s [-f full_name] [-r room_no] [-w work_ph]
    	[-h home_ph] [-o other] [user]
sk: Použitie: %s [-f celé_meno] [-r číslo_miestnosti] [-w telefón_do_zamestnania]
    	[-h telefón_domov] [-o ostatné] [používateľ]

en: Usage: %s [-f full_name] [-r room_no] [-w work_ph] [-h home_ph]
sk: Použitie: %s [-f celé_meno] [-r číslo_miestnosti] [-w telefón_do_zamestnania]
    	[-h telefón_domov]

en: Usage: %s [-f|-s] [name]
sk: Použitie: %s [-f|-s] [meno]

en: Usage: %s [-p] [name]
sk: Použitie: %s [-p] [meno]

en: Usage: %s [-q] [-r] [-s] [passwd [shadow]]
sk: Použitie: %s [-q] [-r] [-s] [súbor_s_heslami [súbor_s_tieňovými_heslami]]

en: Usage: %s [-q] [-r] [-s] [passwd]
sk: Použitie: %s [-q] [-r] [-s] [súbor_s_heslami]

en: Usage: %s [-r] [-s] [group [gshadow]]
sk: Použitie: %s [-r] [-s] [súbor_so_skupinami [súbor_s_tieňovými_skupinami]]

en: Usage: %s [-r] [-s] [group]
sk: Použitie: %s [-r] [-s] [súbor_so_skupinami]

en: Usage: %s [-r] name
sk: Použitie: %s [-r] meno

en: Usage: %s [-r|-R] group
sk: Použitie: %s [-r|-R] skupina

en: Usage: %s [-s shell] [name]
sk: Použitie: %s [-s shell] [meno]

en: Usage: %s [-vf] [-p|g] file
sk: Použitie: %s [-vf] [-p|g] súbor

en: Usage: %s [-vf] [-p|g|sp] file
sk: Použitie: %s [-vf] [-p|g|sp] súbor

en: Usage: %s [-vf] [-p|g|sp|sg] file
sk: Použitie: %s [-vf] [-p|g|sp|sg] súbor

en: Usage: %s [input]
sk: Použitie: %s [vstup]

en: Usage: chage [-l] [-m min_days] [-M max_days] [-W warn]
                 [-I inactive] [-E expire] [-d last_day] user
sk: Použitie: chage [-l] [-m min_dní] [-M max_dní] [-W varovanie]
                    [-I nečinnosť] [-E uplynutie] [-d posledný_deň] používateľ

en: Usage: expiry {-f|-c}
sk: Použitie: expiry {-f|-c}

en: Usage: groupadd [-g gid [-o]] [-f] group
sk: Použitie: groupadd [-g gid [-o]] [-f] skupina

en: Usage: groupdel group
sk: Použitie: groupdel skupina

en: Usage: groupmod [-g gid [-o]] [-n name] group
sk: Použitie: groupmod [-g gid [-o]] [-n meno] skupina

en: Usage: id
sk: Použitie: id

en: Usage: id [-a]
sk: Použitie: id [-a]

en: Usage: newgrp [-] [group]
sk: Použitie: newgrp [-] [skupina]

en: Usage: sg group [[-c] command]
sk: Použitie: sg skupina [[-c] príkaz]

en: Usage: useradd [-u uid [-o]] [-g group] [-G group,...]
sk: Použitie: useradd [-u uid [-o]] [-g skupina [-G skupina,...]

en: Username                Port     Latest
sk: Používateľ              Port     Naposledy

en: Username         Port     From             Latest
sk: Používateľ       Port     Z                Naposledy

en: Username   Failures  Maximum  Latest
sk: Meno       Chýb      Maximum  Posledný

en: Warning: login re-enabled after temporary lockout.
sk: Varovanie: po dočasnom zákaze je prihlasovánie opäť povolené.

en: Warning: too many groups
sk: Varovanie: príliš mnoho skupín

en: Warning: unknown group %s
sk: Varovanie: skupina %s je neznáma

en: Who are you?
sk: Kto ste?

en: Work Phone
sk: Telefón do zamestnania

en: You are not authorized to su %s
sk: Nie ste oprávnení používať su %s

en: You have mail.
sk: Máte poštu.

en: You have new mail.
sk: Máte novú poštu.

en: You may not change $%s
sk: Nemôžete zmeniť $%s

en: You may not change the password for %s.
sk: Nemôžete meniť heslo pre %s.

en: You may not change the shell for %s.
sk: Nemôžete zmeniť shell pre %s.

en: Your login has expired.
sk: Uplynula platnosť vášho účtu.

en: Your password has expired.
sk: Uplynula platnosť vášho hesla.

en: Your password is inactive.
sk: Vaše heslo je nečinné.

en: Your password will expire in %ld days.
sk: Za %ld dní uplynie platnosť vášho hesla.

en: Your password will expire today.
sk: Dnes uplynie platnosť vášho hesla.

en: Your password will expire tomorrow.
sk: Zajtra uplynie platnosť vášho hesla.

en: [-f inactive] [-e expire]
sk: [-f nečinnosť] [-e uplynutie_lehoty]

en: [-p passwd] [-L|-U] name
sk: [-p heslo] [-L|-U] meno

en: added %d entries, longest was %d
sk: počet pridaných položiek: %d; dĺžka najväčšej: %d

en: configuration error - unknown item '%s' (notify administrator)
sk: konfiguračná chyba - neznámy predmet '%s' (informujte správcu systému)

en: delete administrative member `%s'?
sk: zmazať administrátora `%s'?

en: delete line `%s'?
sk: zmazať riadok `%s'?

en: delete member `%s'?
sk: zmazať člena `%s'?

en: duplicate group entry
sk: v súbore so skupinami sa vyskytuje zdvojená položka

en: duplicate password entry
sk: duplikovaná položka v súbore s heslami

en: duplicate shadow group entry
sk: v súbore s tieňovými skupinami sa vyskytuje zdvojená položka

en: duplicate shadow password entry
sk: duplikovaná položka v súbore s tieňovými heslami

en: failed to change mailbox owner
sk: chyba pri zmene vlastníka schránky

en: failed to rename mailbox
sk: chyba pri premenovaní schránky

en: failure
sk: zlyhanie

en: failures
sk: zlyhaní

en: group %s: no user %s
sk: skupina %s: používateľ %s neexistuje

en: invalid group file entry
sk: chybná položka v súbore so skupinami

en: invalid group name `%s'
sk: meno skupiny `%s' je chybné

en: invalid password file entry
sk: chybná položka v súbore s heslami

en: invalid shadow group file entry
sk: chybná položka v súbore s tieňovými skupinami

en: invalid shadow password file entry
sk: chybná položka v súbore s tieňovými heslami

en: invalid user name '%s'
sk: chybné používateľské meno '%s'

en: login:
sk: Prihlasovacie meno:

en: malloc(%d) failed
sk: volanie malloc(%d) zlyhalo

en: no matching group file entry
sk: v súbore so skupinami neexistuje zodpovedajúca položka

en: no matching password file entry
sk: chýba položka v súbore s heslami

en: passwd: pam_start() failed, error %d
sk: passwd: volanie pam_start() zlyhalo, chyba %d

en: passwd: password updated successfully
sk: passwd: heslo bolo úspešne zmenené

en: shadow group %s: no administrative user %s
sk: tieňová skupina %s: administrátor %s neexistuje

en: shadow group %s: no user %s
sk: tieňová skupina %s: používateľ %s neexistuje

en: too many groups
sk: príliš mnoho skupín

en: unknown gid: %lu
sk: gid %lu je neznáme

en: unknown group: %s
sk: skupina %s je neznáma

en: unknown uid: %u
sk: uid %u je neznáme

en: user %s: directory %s does not exist
sk: používateľ %s: adresár %s neexistuje

en: user %s: last password change in the future
sk: používateľ %s: posledná zmena hesla v budúcnosti

en: user %s: no group %u
sk: používateľ %s: skupina %u neexistuje

en: user %s: program %s does not exist
sk: používateľ %s: program %s neexistuje
