shadow - en to nl translation catalogue (400 entries)

en: 		[-d home [-m]] [-s shell] [-c comment] [-l new_name]
nl: 		[-d thuismap [-m]] [-s shell] [-c commentaar] [-l nieuwe_naam]

en: 	Full Name: %s
nl: 	Volledige naam: %s

en: 	Home Phone: %s
nl: 	Telefoon thuis: %s

en: 	Room Number: %s
nl: 	Kamernummer: %s

en: 	Work Phone: %s
nl: 	Telefoon werk: %s

en: 
    %s login:
nl: 
    %s gebruikersnaam:

en: 
    %s: %s is unchanged
nl: 
    %s: %s is onveranderd

en: 
    Login timed out after %d seconds.
nl: 
    Aanmelding is na %d seconden verlopen.

en: 
    System closed for routine maintenance
nl: 
    Systeem gesloten wegens routineonderhoud

en: 
    Type control-d to proceed with normal startup,
    (or give root password for system maintenance):
nl: 
    U dient control-d in te tikken om op de normale manier op te starten,
    (of het beheerderswachtwoord om de systeemonderhoudsmodus in te gaan):

en: 
    Warning: weak password (enter it again to use it anyway).
nl: 
    Waarschuwing: zwak wachtwoord (voer het nogmaals in om het toch te gebruiken).

en: 
    [Disconnect bypassed -- root login allowed.]
nl: 
    [Verbinding verbreken omzeild -- aanmelden van root is toegelaten.]

en:                [-d home] [-s shell] [-c comment] [-m [-k template]]
nl:                  [-d thuismap] [-s shell] [-c commentaar] [-m [-k sjabloon]]

en:                [-f inactive] [-e expire]
nl:                  [-f niet actief] [-e vervalt ]

en:                [-p passwd] name
nl:                  [-p wachtwoord] naam

en:        %s [-A user,...] [-M user,...] group
nl:          %s [-A gebruiker,...] [-M gebruiker,...] groep

en:        %s [-M user,...] group
nl:          %s [-M gebruiker,...] groep

en:        %s [-a user] group
nl:          %s [-a gebruiker] groep

en:        %s [-d user] group
nl:          %s [-d gebruiker] groep

en:        %s [-p] -r host
nl:          %s [-p] -r computer

en:        %s [-p] [-h host] [-f name]
nl:          %s [-p] [-h computer] [-f naam]

en:        %s [-x max] [-n min] [-w warn] [-i inact] name
nl:          %s [-x max] [-n min] [-w waarschuwing] [-i inact] naam

en:        %s {-l|-u|-d|-S|-e} name
nl:          %s {-l|-u|-d|-S|-e} naam

en:        useradd -D [-g group] [-b base] [-s shell]
nl:          useradd -D [-g groep] [-b basis] [-s shell]

en:   %s on %s
nl:   %s op %s

en:   Choose a new password.
nl:  U dient een nieuw wachtwoord te kiezen.

en:   Contact the system administrator.
nl:   U dient contact op te nemen met de systeembeheerder.

en:  [%lds left]
nl:  [%lds over]

en:  [%lds lock]
nl:  [%lds slot]

en:  from %.*s
nl:  vanaf %.*s

en:  groups=
nl:  groepen=

en:  is too long
nl:  is te lang

en:  on `%.100s'
nl:  om `%.100s'

en:  on `%.100s' from `%.200s'
nl:  om `%.100s' vanaf `%.200s'

en: %s is an invalid shell.
nl: %s is geen geldige shell.

en: %s's Password:
nl: Wachtwoord van %s:

en: %s: "%s" contains illegal characters
nl: %s: '%s' bevat illegale karakters

en: %s: %s
    (Ignored)
nl: %s: %s
    (Genegeerd)

en: %s: %s is not a unique name
nl: %s: %s is geen unieke naam

en: %s: %s is not a valid group name
nl: %s: %s is geen geldige groepsnaam

en: %s: %s is the NIS master
nl: %s: %s is de NIS-master

en: %s: %s not found in /etc/group
nl: %s: %s is niet gevonden in /etc/group

en: %s: %s not found in /etc/passwd
nl: %s: %s is niet gevonden in /etc/passwd

en: %s: %s not owned by %s, not removing
nl: %s: %s is niet van %s, wordt niet verwijderd

en: %s: %u is not a unique gid
nl: %s: %u is geen unieke gid

en: %s: -O requires NAME=VALUE
nl: %s: -O vereist NAAM=WAARDE

en: %s: -s and -r are incompatibile
nl: %s: -s en -r zijn niet compatibel

en: %s: Cannot determine your user name.
nl: %s: Kan uw gebruikersnaam niet bepalen.

en: %s: Cannot execute %s
nl: %s: Kan %s niet uitvoeren

en: %s: Invalid entry: %s
nl: %s: ongeldige ingang: %s

en: %s: Not a tty
nl: %s: Is geen tty

en: %s: PAM authentication failed
nl: %s: PAM-authenticatie is mislukt

en: %s: PAM chauthtok failed
nl: %s: PAM-chauthtok is mislukt

en: %s: Permission denied
nl: %s: Toegang geweigerd

en: %s: Permission denied.
nl: %s: Toegang geweigerd.

en: %s: Try again later
nl: %s: U kunt het later nog eens proberen

en: %s: Unknown user %s
nl: %s: Onbekende gebruiker %s

en: %s: WARNING!  Must be set-UID root!
nl: %s: WAARSCHUWING! Dient set-UID root ingesteld te zijn!

en: %s: `%s' is the NIS master for this client.
nl: %s: '%s' is the NIS-master voor deze client.

en: %s: can't chown %s
nl: %s: kan chown %s niet uitvoeren

en: %s: can't create %s
nl: %s: kan %s niet aanmaken

en: %s: can't delete shadow group file
nl: %s: kan schaduwgroepbestand niet verwijderen

en: %s: can't delete shadow password file
nl: %s: kan schaduwwachtwoordbestand niet verwijderen

en: %s: can't get lock
nl: %s: kan geen vergrendeling verkrijgen

en: %s: can't get shadow lock
nl: %s: kan geen schaduwvergrendeling verkrijgen

en: %s: can't get unique gid
nl: %s: kan geen unieke gid verkrijgen

en: %s: can't get unique uid
nl: %s: kan geen unieke uid verkrijgen

en: %s: can't lock /etc/passwd.
nl: %s: kan /etc/passwd niet vergrendelen.

en: %s: can't lock files, try again later
nl: %s: kan bestanden niet vergrendelen, probeer dit later nog eens

en: %s: can't lock group file
nl: %s: kan groepbestand niet vergrendelen

en: %s: can't lock passwd file
nl: %s: kan 'passwd'-bestand niet vergrendelen

en: %s: can't lock password file
nl: %s: kan wachtwoordbestand niet vergrendelen

en: %s: can't lock shadow file
nl: %s: kan het 'schadow'-bestand niet vergrendelen

en: %s: can't lock shadow group file
nl: %s: kan schaduwgroepbestand niet openen

en: %s: can't lock shadow password file
nl: %s: kan schaduw-wachtwoordenbestand niet vergrendelen

en: %s: can't open file
nl: %s: kan bestand niet openen

en: %s: can't open files
nl: %s: kan bestanden niet openen

en: %s: can't open group file
nl: %s: kan groepbestand niet openen

en: %s: can't open passwd file
nl: %s: kan 'passwd'-bestand niet openen

en: %s: can't open password file
nl: %s: kan wachtwoordbestand niet openen

en: %s: can't open shadow file
nl: %s: kan het schaduwbestand niet openen

en: %s: can't open shadow group file
nl: %s: kan schaduwgroepbestand niet openen

en: %s: can't open shadow password file
nl: %s: kan schaduw-wachtwoordenbestand niet openen

en: %s: can't re-write file
nl: %s: kan bestand niet herschrijven

en: %s: can't re-write shadow file
nl: %s: kan schaduwbestand niet herschrijven

en: %s: can't remove shadow entry for %s
nl: %s: kan schaduwingang voor %s niet verwijderen

en: %s: can't remove shadow group %s
nl: %s: kan schaduwgroep %s niet verwijderen

en: %s: can't restore %s: %s (your changes are in %s)
nl: %s: kan %s niet herstellen: %s (uw aanpassingen zijn in %s)

en: %s: can't rewrite password file
nl: %s: kan het wachtwoordbestand niet herschrijven

en: %s: can't rewrite shadow password file
nl: %s: kan het schaduwwachtwoordbestand niet herschrijven

en: %s: can't unlock file
nl: %s: kan bestand niet ontgrendelen

en: %s: can't update DBM files
nl: %s: kan DBM-bestanden niet bijwerken

en: %s: can't update DBM shadow files
nl: %s: kan DBM-schaduwbestanden niet bijwerken

en: %s: can't update entry
nl: %s: kan ingang niet bijwerken

en: %s: can't update entry for group %s
nl: %s: kan ingang voor groep %s niet bijwerken

en: %s: can't update entry for user %s
nl: %s: kan ingang voor gebruiker %s niet bijwerken

en: %s: can't update group file
nl: %s: kan groepbestand niet bijwerken

en: %s: can't update passwd entry for %s
nl: %s: kan 'passwd'-ingang voor %s niet bijwerken

en: %s: can't update passwd file
nl: %s: kan 'passwd'-bestand niet bijwerken

en: %s: can't update password file
nl: %s: kan wachtwoordbestand niet bijwerken

en: %s: can't update shadow entry
nl: %s: kan schaduwingang niet bijwerken

en: %s: can't update shadow entry for %s
nl: %s: kan schaduwingang voor %s niet bijwerken

en: %s: can't update shadow file
nl: %s: kan schaduwbestand niet bijwerken

en: %s: can't update shadow group file
nl: %s: kan schaduwgroepbestand niet bijwerken

en: %s: can't update shadow password file
nl: %s: kan schaduwwachtwoordbestand niet bijwerken

en: %s: cannot add new dbm group entry
nl: %s: kan geen nieuwe dbm-groepingang toevoegen

en: %s: cannot add new dbm shadow group entry
nl: %s: kan geen dbm-schaduwgroepingang toevoegen

en: %s: cannot change user `%s' on NIS client.
nl: %s: kan gebruiker '%s' niet veranderen op NIS-client.

en: %s: cannot create directory %s
nl: %s: kan map %s niet aanmaken

en: %s: cannot create new defaults file
nl: %s: kan geen nieuw standaardwaardenbestand aanmaken

en: %s: cannot lock file %s
nl: %s: kan bestand %s niet vergrendelen

en: %s: cannot lock shadow password file
nl: %s: kan schaduwwachtwoordbestand niet vergrendelen

en: %s: cannot open DBM files for %s
nl: %s: kan DBM-bestanden niet openen voor %s

en: %s: cannot open file %s
nl: %s: kan bestand %s niet openen

en: %s: cannot open group file
nl: %s: kan groepbestand niet openen

en: %s: cannot open new defaults file
nl: %s: kan het nieuwe standaardwaardenbestand niet openen

en: %s: cannot open shadow group file
nl: %s: kan schaduwgroepbestand niet openen

en: %s: cannot open shadow password file
nl: %s: kan schaduwwachtwoordbestand niet openen

en: %s: cannot overwrite file %s
nl: %s: kan bestand %s niet overschrijven

en: %s: cannot remove dbm group entry
nl: %s: kan dbm-groepingang niet verwijderen

en: %s: cannot remove user's primary group.
nl: %s: kan de primaire groep van een gebruiker niet verwijderen.

en: %s: cannot rename directory %s to %s
nl: %s: kan map %s niet hernoemen naar %s

en: %s: cannot rewrite group file
nl: %s: kan groepbestand niet herschrijven

en: %s: cannot rewrite password file
nl: %s: kan wachtwoordbestand niet herschrijven

en: %s: cannot rewrite shadow group file
nl: %s: kan schaduwgroepbestand niet herschrijven

en: %s: cannot rewrite shadow password file
nl: %s: kan schaduwwachtwoordbestand niet herschrijven

en: %s: cannot update dbm group entry
nl: %s: kan dbm-groepingang niet bijwerken

en: %s: cannot update file %s
nl: %s: kan bestand %s niet bijwerken

en: %s: directory %s exists
nl: %s: map %s bestaat

en: %s: do not include "l" with other flags
nl: %s: gebruik 'l' niet samen met andere vlaggen

en: %s: error adding new group entry
nl: %s: fout tijdens toevoegen nieuwe groepingang

en: %s: error adding new password entry
nl: %s: fout tijdens toevoegen nieuwe wachtwoordingang

en: %s: error adding new shadow password entry
nl: %s: fout tijdens toevoegen schaduwwachtwoordingang

en: %s: error adding password dbm entry
nl: %s: fout tijdens toevoegen dbm-wachwoordingang

en: %s: error adding record for
nl: %s: fout tijdens toevoegen record voor

en: %s: error changing fields
nl: %s: fout bij het aanpassen van de velden

en: %s: error changing password entry
nl: %s: fout tijdens aanpassen wachtwoordingang

en: %s: error deleting password dbm entry
nl: %s: fout tijdens verwijderen dbm-wachtwoordingang

en: %s: error deleting password entry
nl: %s: fout tijdens verwijderen wachtwoordingang

en: %s: error deleting shadow passwd dbm entry
nl: %s: fout tijdens verwijderen dbm-schaduwwachtwoordingang

en: %s: error deleting shadow password entry
nl: %s: fout tijdens verwijderen schaduwwachtwoordingang

en: %s: error detected, changes ignored
nl: %s: fouten gedetecteerd, aanpassingen genegeerd

en: %s: error locking group file
nl: %s: fout tijdens vergrendelen groepbestand

en: %s: error locking shadow group file
nl: %s: fout tijdens vergrendelen schaduwgroepbestand

en: %s: error opening group file
nl: %s: fout tijdens openen groepbestand

en: %s: error opening shadow group file
nl: %s: fout tijdens openen schaduwgroepbestand

en: %s: error parsing line "%s"
nl: %s: fout tijdens het ontleden van regel '%s'

en: %s: error removing directory %s
nl: %s: fout tijdens verwijderen van map %s

en: %s: error removing group dbm entry
nl: %s: fout tijdens het verwijderen van de dbm-groepingang

en: %s: error removing group entry
nl: %s: fout bij het verwijderen van de groepingang

en: %s: error removing passwd dbm entry
nl: %s: fout tijdens verwijderen dbm-wachtwoordingang

en: %s: error removing password entry
nl: %s: fout tijdens verwijderen wachtwoordingang

en: %s: error removing shadow group dbm entry
nl: %s: fout tijdens het verwijderen van de dbm-schaduwgroepingang

en: %s: error removing shadow group entry
nl: %s: fout tijdens het verwijderen van de schaduwgroepingang

en: %s: error removing shadow passwd dbm entry
nl: %s: fout tijdens verwijderen dbm-schaduwwachtwoordingang

en: %s: error removing shadow password entry
nl: %s: fout tijdens verwijderen schaduwwachtwoordingang

en: %s: error updating files
nl: %s: fout tijdens bijwerken bestanden

en: %s: error updating group entry
nl: :%s: fout tijdens bijwerken groepingang

en: %s: error updating password dbm entry
nl: %s: fout tijdens bijwerken dbm-wachtwoordingang

en: %s: error updating password file
nl: %s: fout tijdens bijwerken van het wachtwoordbestand

en: %s: error updating shadow file
nl: %s: fout tijdens bijwerken schaduwbestand

en: %s: error updating shadow passwd dbm entry
nl: %s: fout tijdens bijwerken dbm-schaduwwachtwoordingang

en: %s: fields too long
nl: %s: velden zijn te lang

en: %s: gid %u is not unique
nl: %s: gid %u is niet uniek

en: %s: group %s does not exist
nl: %s: groep %s bestaan niet

en: %s: group %s exists
nl: %s: groep %s bestaat reeds

en: %s: group %s exists - if you want to add this user to that group, use -g.
nl: %s: groep %s bestaat - om deze gebruiker aan die groep toe te voegen dient u -g te gebruiken.

en: %s: group %s is a NIS group
nl: %s: groep %s is een NIS-groep

en: %s: group `%s' is a NIS group.
nl: %s: groep '%s' is een NIS-groep.

en: %s: invalid base directory `%s'
nl: %s: ongeldige basismap '%s'

en: %s: invalid comment `%s'
nl: %s: ongeldige commentaar '%s'

en: %s: invalid date `%s'
nl: %s: ongeldige datum '%s'

en: %s: invalid field `%s'
nl: %s: ongeldig veld `%s'

en: %s: invalid group %s
nl: %s: ongeldige groep %s

en: %s: invalid home directory `%s'
nl: %s: ongeldige thuismap '%s'

en: %s: invalid home phone: "%s"
nl: %s: '%s' voor 'telefoon thuis' is ongeldig

en: %s: invalid name: "%s"
nl: %s: ongeldige naam: "%s"

en: %s: invalid numeric argument `%s'
nl: %s: ongeldig numeriek argument '%s'

en: %s: invalid room number: "%s"
nl: %s: ongeldig kamernummer '%s'

en: %s: invalid shell `%s'
nl: %s: ongeldige shell '%s'

en: %s: invalid user name '%s'
nl: %s: ongeldige gebruikersnaam '%s'

en: %s: invalid work phone: "%s"
nl: %s: '%s' voor 'telefoon werk' is ongeldig

en: %s: line %d: can't create GID
nl: %s: regel %d: kan geen GID aanmaken

en: %s: line %d: can't create UID
nl: %s: regel %d: kan geen UID aanmaken

en: %s: line %d: can't update entry
nl: %s: regel %d: kan ingang niet bijwerken

en: %s: line %d: can't update password
nl: %s: regel %d: kan wachtwoord niet bijwerken

en: %s: line %d: cannot find user %s
nl: %s: regel %d: kan gebruiker %s niet vinden

en: %s: line %d: cannot update password entry
nl: %s: regel %d: kan wachtwoordingang niet bijwerken

en: %s: line %d: chown failed
nl: %s: regel %d: chown is mislukt

en: %s: line %d: invalid line
nl: %s: regel %d: ongeldige regel

en: %s: line %d: line too long
nl: %s: op regel %d: regel is te lang

en: %s: line %d: missing new password
nl: %s: regel %d: nieuw wachtwoord ontbreekt

en: %s: line %d: mkdir failed
nl: %s: regel %d: mkdir is mislukt

en: %s: line %d: unknown user %s
nl: %s: regel %d: onbekende gebruiker %s

en: %s: must be run from a terminal
nl: %s: dient uitgevoerd te worden vanaf een terminal

en: %s: name %s is not unique
nl: %s: naam %s is niet uniek

en: %s: no DBM database on system - no action performed
nl: %s: geen DBM-database op systeem - geen actie uitgevoerd

en: %s: no changes
nl: %s: geen aanpassingen

en: %s: no flags given
nl: %s: geen vlaggen gegeven

en: %s: not removing directory %s (would remove home of user %s)
nl: %s: map %s wordt niet verwijderd (zou thuismap van gebruiker %s verwijderen)

en: %s: out of memory
nl: %s: geen geheugen over

en: %s: out of memory in update_group
nl: %s: geheugen is op in update_group

en: %s: out of memory in update_gshadow
nl: %s: geheugen is op in update_gshadow

en: %s: pam_start: error %d
nl: %s: pam_start: fout %d

en: %s: permission denied
nl: %s: toegang geweigerd

en: %s: rebuild the group database
nl: %s: groepdatabase moet herbouwd worden

en: %s: rebuild the shadow group database
nl: %s: schaduwgroepdatabase moet herbouwd worden

en: %s: rename: %s
nl: %s: hernoemen: %s

en: %s: repository %s not supported
nl: %s: opslagplaats %s wordt niet ondersteund

en: %s: shadow group passwords required for -A
nl: %s: schaduw groepwachtwoorden zijn vereist voor -A

en: %s: shadow passwords required for -e
nl: %s: schaduwwachtwoorden zijn vereist voor -e

en: %s: shadow passwords required for -e and -f
nl: %s: schaduwwachtwoorden zijn vereist voor -e en -f

en: %s: shadow passwords required for -f
nl: %s: schaduwwachtwoorden zijn vereist voor -f

en: %s: the beginning with
nl: %s: het begin met

en: %s: the files have been updated
nl: %s: de bestanden zijn bijgewerkt

en: %s: the files have been updated; run mkpasswd
nl: %s: de bestanden zijn bijgewerkt; voer mkpasswd uit

en: %s: too many groups specified (max %d).
nl: %s: teveel groepen gespecificeerd (max %d).

en: %s: uid %lu is not unique
nl: %s: uid %lu is niet uniek

en: %s: uid %u is not unique
nl: %s: uid %u is niet uniek

en: %s: unable to lock group file
nl: %s: kan groepbestand niet vergrendelen

en: %s: unable to lock password file
nl: %s: kan wachtwoordbestand niet vergrendelen

en: %s: unable to lock shadow group file
nl: %s: kan schaduwgroepbestand niet vergrendelen

en: %s: unable to open group file
nl: %s: kan groepbestand niet openen

en: %s: unable to open password file
nl: %s; kan wachtwoordbestand niet openen

en: %s: unable to open shadow group file
nl: %s: kan schaduwgroepbestand niet openen

en: %s: unknown gid %s
nl: %s: onbekende gid %s

en: %s: unknown group %s
nl: %s: onbekende groep %s

en: %s: unknown member %s
nl: %s: onbekende gebruiker %s

en: %s: unknown user
nl: %s: onbekende gebruiker

en: %s: unknown user %s
nl: %s: onbekende gebruiker %s

en: %s: unknown user: %s
nl: %s: onbekende gebruiker: %s

en: %s: user %s does not exist
nl: %s: gebruiker %s bestaat niet

en: %s: user %s exists
nl: %s: gebruiker %s bestaat

en: %s: user %s is a NIS user
nl: %s: gebruiker %s is een NIS-gebruiker

en: %s: user %s is currently logged in
nl: %s: gebruiker %s is momenteel niet aangemeld

en: %s: warning: %s not owned by %s
nl: %s: waarschuwing: %s is niet van %s

en: %s: warning: %s not owned by %s, not removing
nl: %s: waarschuwing: %s is niet van %s, wordt niet verwijderd

en: %s: warning: CREATE_HOME not supported, please use -m instead.
nl: %s: waarschuwing: CREATE_HOME is niet ondersteund, u dient in plaats hiervan -m te gebruiken.

en: %s: warning: can't remove
nl: %s: waarschuwing: kan niet verwijderen

en: (Echo on)
nl: (Echo aan)

en: (Enter your own password.)
nl: (U dient uw eigen wachtwoord in te voeren)

en: **Never logged in**
nl: **Heeft zich nog nooit aangemeld**

en: Access to su to that account DENIED.
nl: Toegang tot su naar die account is GEWEIGERD.

en: Account Expiration Date (YYYY-MM-DD)
nl: Vervaldatum van account (JJJJ-MM-DD)

en: Adding user %s to group %s
nl: Gebruiker %s wordt toegevoegd aan groep %s

en: Bad password: %s.
nl: Slecht wachtwoord: %s.

en: Can't change root directory to "%s"
nl: Kan de hoofdmap niet veranderen naar '%s'

en: Cannot change ID to root.
nl: Kan ID niet veranderen naar root.

en: Cannot commit password file changes.
nl: Kan de aanpassingen aan het wachtwoordbestand niet vastleggen.

en: Cannot execute %s
nl: Kan %s niet uitvoeren

en: Cannot lock the password file; try again later.
nl: Kan het wachtwoordbestand niet vergrendelen; u kunt best later nog eens proberen.

en: Cannot open the password file.
nl: Kan het wachtwoordbestand niet openen.

en: Cannot unlock the password file.
nl: Kan het wachtwoordbestand niet ontgrendelen.

en: Changing password for %s
nl: Wachtwoord van %s wordt veranderd

en: Changing the aging information for %s
nl: Verouderingsinformatie voor %s wordt aangepast

en: Changing the login shell for %s
nl: De aanmeldshell voor %s wordt aangepast

en: Changing the password for group %s
nl: Het wachtwoord voor groep %s wordt veranderd

en: Changing the user information for %s
nl: De gebruikersinformatie van %s wordt veranderd

en: Could not allocate space for config info.
nl: Kon geen ruimte toewijzen voor de configuratie-informatie.

en: Could not set %s's secret key: is the keyserv daemon running?
nl: Kon de geheime sleutel van %s niet instellen: is de keyserv-daemon actief?

en: Couldn't lock file
nl: Kon bestand niet vergrendelen

en: Couldn't make backup
nl: Kon geen reservekopie maken

en: Enter the new password (minimum of %d, maximum of %d characters)
    Please use a combination of upper and lower case letters and numbers.
nl: Wat is het nieuwe wachtwoord (minumum %d en maximum %d karakters)?
    Dit dient te bestaan uit een combinatie van grote letters, kleine letters en cijfers.

en: Enter the new value, or press ENTER for the default
nl: U dient de nieuwe waarde in te voeren, druk 'enter' voor de standaardwaarde

en: Enter the new value, or press ENTER for the default
nl: Voer de nieuwe waarde in, of druk 'enter' voor de standaardwaarde

en: Enter the new value, or press return for the default
nl: U dient de nieuwe waarde in te voeren, of 'enter' voor de standaardwaarde

en: Entering System Maintenance Mode
nl: Systeemonderhoudsmodus wordt opgestart

en: Environment overflow
nl: Omgeving wordt te groot

en: Error updating the DBM password entry.
nl: Fout bij het bijwerken van de DBM-wachtwoordingang.

en: Error updating the password entry.
nl: Fout tijdens het bijwerken van de wachtwoordingang.

en: Full Name
nl: Volledig naam

en: Home Phone
nl: Telefoon thuis

en: Incorrect password for `%s'
nl: Onjuist wachtwoord voor '%s'

en: Invalid login time
nl: Ongeldig aanmeldtijdstip

en: Invalid root directory "%s"
nl: Ongeldige hoofdmap '%s'

en: Last Password Change (YYYY-MM-DD)
nl: Laatste wachtwoordverandering (JJJJ-MM-DD)

en: Last login: %.19s on %s
nl: Laatst aangemeld: %.19s om %s

en: Last login: %s on %s
nl: Laatst aangemeld: %s om %s

en: Login Shell
nl: Aanmeldshell

en: Login incorrect
nl: Gebruikersnaam onjuist

en: Maximum Password Age
nl: Maximumleeftijd voor wachtwoord

en: Minimum Password Age
nl: Minimumleeftijd voor wachtwoord

en: New Password:
nl: Nieuw wachtwoord:

en: New password:
nl: Nieuw wachtwoord:

en: No
nl: Nee

en: No directory, logging in with HOME=/
nl: Geen thuismap, er wordt aangemeld met HOME=/

en: No mail.
nl: Geen e-mails

en: No password entry for 'root'
nl: Geen wachtwoordingang voor 'root'

en: No password file
nl: Geen wachtwoordbestand

en: No shell
nl: Geen shell

en: Old password:
nl: Oud wachtwoord:

en: Other
nl: Varia

en: Password Expiration Warning
nl: Waarschuwing voor wachtwoordverval

en: Password Inactive
nl: Wachtwoord niet actief

en: Password authentication bypassed.
nl: Wachtwoordauthenticatie is omzeild.

en: Password changed.
nl: Wachtwoord veranderd

en: Password does not decrypt secret key for %s.
nl: Wachtwoord ontsleutelt de geheime sleutel voor %s niet.

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Permission denied.
nl: Toegang geweigerd.

en: Please enter your OWN password as authentication.
nl: Gelieve uw EIGEN wachtwoord in te voeren voor authenticatie.

en: Re-enter new password:
nl: Nieuw wachtwoord bevestigen:

en: Removing user %s from group %s
nl: Gebruiker %s wordt verwijderd uit groep %s

en: Room Number
nl: Kamernummer

en: Sorry, the password for %s cannot be changed yet.
nl: Sorry, het wachtwoord voor %s kan nog niet veranderd worden.

en: Starting rad_login
nl: rad_login wordt opgestart

en: The password for %s cannot be changed.
nl: Het wachtwoord voor %s kan niet veranderd worden.

en: The password for %s is unchanged.
nl: Het wachtwoord voor %s is niet veranderd.

en: They don't match; try again
nl: Wachtwoorden komen niet overeen, probeer het nog eens

en: They don't match; try again.
nl: Ze komen niet overeen; probeer het nog eens.

en: Too many logins.
nl: Teveel aanmeldingen.

en: Try again.
nl: Probeer het nog eens.

en: Unable to cd to "%s"
nl: Kan niet verspringen naar map '%s'

en: Unable to change tty %s
nl: Kan tty %s niet veranderen

en: Unknown User: %s
nl: Onbekende gebruiker %s

en: Unknown id: %s
nl: Onbekende id: %s

en: Usage:
    `vipw' edits /etc/passwd        `vipw -s' edits /etc/shadow
    `vigr' edits /etc/group         `vigr -s' edits /etc/gshadow
nl: Gebruik:
    `vipw' bewerkt /etc/passwd        `vipw -s' bewerkt /etc/shadow
    `vigr' bewerkt /etc/group         `vigr -s' bewerkt /etc/gshadow

en: Usage: %s	[-u uid [-o]] [-g group] [-G group,...]
nl: Gebruik: %s	[-u uid [-o]] [-g groep] [-G groep,...]

en: Usage: %s [-e]
nl: Gebruik: %s [-e]

en: Usage: %s [-f full_name] [-r room_no] [-w work_ph]
    	[-h home_ph] [-o other] [user]
nl: Gebruik: %s [-f volledige_naam] [-r kamer_nr] [-w tel_werk]
    	[-h tel_thuis] [-o varia] [gebruiker]

en: Usage: %s [-f full_name] [-r room_no] [-w work_ph] [-h home_ph]
nl: Gebruik: %s [-f volledige_naam] [-r kamer_nr] [-w tel_werk] [-h tel_thuis]

en: Usage: %s [-f|-s] [name]
nl: Gebruik: %s [-f|-s] [naam]

en: Usage: %s [-p] [name]
nl: Gebruik: %s [-p] [naam]

en: Usage: %s [-q] [-r] [-s] [passwd [shadow]]
nl: Gebruik: %s [-q] [-r] [-s] [wachtwoord [shaduw]]

en: Usage: %s [-q] [-r] [-s] [passwd]
nl: Gebruik: %s [-q] [-r] [-s] [wachtwoord]

en: Usage: %s [-r] [-s] [group [gshadow]]
nl: Gebruik: %s [-r] [-s] [groep [gshaduw]]

en: Usage: %s [-r] [-s] [group]
nl: Gebruik: %s [-r] [-s] [groep]

en: Usage: %s [-r] name
nl: Gebruik: %s [-r] naam

en: Usage: %s [-r|-R] group
nl: Gebruik: %s [-r|-R] groep

en: Usage: %s [-s shell] [name]
nl: Gebruik: %s [-s shell] [naam]

en: Usage: %s [-vf] [-p|g] file
nl: Gebruik: %s [-vf] [-p|g] bestand

en: Usage: %s [-vf] [-p|g|sp] file
nl: Gebruik: %s [-vf] [-p|g|sp] bestand

en: Usage: %s [-vf] [-p|g|sp|sg] file
nl: Gebruik: %s [-vf] [-p|g|sp|sg] bestand

en: Usage: %s [input]
nl: Gebruik: %s [invoer]

en: Usage: %s [{-u|--login} login] [{-t|--time} days] [{-h|--help}]
nl: Gebruik: %s [{-u|--login} gebruikersnaam] [{-t|--time} dagen] [{-h|--help}]

en: Usage: chage [-l] [-m min_days] [-M max_days] [-W warn]
                 [-I inactive] [-E expire] [-d last_day] user
nl: Gebruik: chage [-l] [-m min_dagen] [-M max_dagen] [-W waarschuwing]
                   [-I niet actief] [-E vervalt] [-d laatste_dag] gebruiker

en: Usage: expiry {-f|-c}
nl: Gebruik: expiry {-f|-c}

en: Usage: groupadd [-g gid [-o]] [-f] group
nl: Gebruik: groupadd [-g gid [-o]] [-f] groep

en: Usage: groupdel group
nl: Gebruik: groupdel groep

en: Usage: groupmod [-g gid [-o]] [-n name] group
nl: Gebruik: groupmod [-g gid [-o]] [-n naam] groep

en: Usage: id
nl: Gebruik: id

en: Usage: id [-a]
nl: Gebruik: id [-a]

en: Usage: newgrp [-] [group]
nl: Gebruik: newgrp [-] [groep]

en: Usage: sg group [[-c] command]
nl: Gebruik: sg groep [[-c] commando]

en: Usage: useradd [-u uid [-o]] [-g group] [-G group,...]
nl: Gebruik: useradd [-u uid [-o]] [-g groep] [-G groep,...]

en: Username                Port     Latest
nl: Gebruikersnaam         Poort    Laatste

en: Username         Port     From             Latest
nl: Gebruikersnaam  Poort    Vanaf            Laatste

en: Username   Failures  Maximum  Latest
nl: Gebruikersnaam Mislukkingen Maximum Laatste

en: Warning: login re-enabled after temporary lockout.
nl: Waarschuwing: aanmelden gereactiveerd na tijdelijke buitensluiting.

en: Warning: too many groups
nl: Waarschuwing: teveel groepen

en: Warning: unknown group %s
nl: Waarschuwing: onbekende groep %s

en: Who are you?
nl: Wie bent u?

en: Work Phone
nl: Telefoon werk

en: You are not authorized to su %s
nl: U heeft geen authorisatie om su %s uit te voeren

en: You have mail.
nl: U heeft e-mail.

en: You have new mail.
nl: U heeft nieuwe e-mails ontvangen

en: You may not change $%s
nl: U mag $%s niet veranderen

en: You may not change the shell for %s.
nl: U mag de shell voor %s niet aanpassen.

en: Your login has expired.
nl: Uw aanmelding is vervallen.

en: Your password has expired.
nl: Uw wachtwoord is vervallen.

en: Your password is inactive.
nl: Uw wachtwoord is niet actief.

en: Your password will expire in %ld days.
nl: Uw wachtwoord vervalt binnen %ld dagen.

en: Your password will expire today.
nl: Uw wachtwoord vervalt vandaag.

en: Your password will expire tomorrow.
nl: Uw wachtwoord vervalt morgen.

en: [-f inactive] [-e expire]
nl: [-f inactierf] [-e vervalt]

en: [-p passwd] [-L|-U] name
nl: [-p wachtwoord] [-L|-U] naam

en: added %d entries, longest was %d
nl: %d ingangen toegevoegd, langste was %d

en: adding record for name
nl: record voor naam wordt toegevoegd

en: configuration error - unknown item '%s' (notify administrator)
nl: configuratiefout - onbekend item '%s' (waarschuw een systeembeheerder)

en: delete administrative member `%s'?
nl: administratieve gebruiker '%s' verwijderen?

en: delete line `%s'?
nl: regel '%s' verwijderen?

en: delete member `%s'?
nl: lid '%s' verwijderen?

en: duplicate group entry
nl: dubbele groepsingang

en: duplicate password entry
nl: dubbele wachtwoordingang

en: duplicate shadow group entry
nl: dubbele schaduwgroepingang

en: duplicate shadow password entry
nl: dubbele schaduwwachtwoordingang

en: failed to change mailbox owner
nl: aanpassen van de eigenaar van de e-mailbox is mislukt

en: failed to rename mailbox
nl: hernoemen van de e-mailbox is mislukt

en: group %s: no user %s
nl: groep %s: geen gebruiker %s

en: invalid group file entry
nl: ongeldige ingang in het groepbestand

en: invalid group name `%s'
nl: ongeldige groepsnaam '%s'

en: invalid password file entry
nl: ongeldige ingang in het wachtwoordbestand

en: invalid shadow group file entry
nl: ongeldige ingang in het schaduwgroepbestand

en: invalid shadow password file entry
nl: ongeldige ingang in het schaduwwachtwoordbestand

en: invalid user name '%s'
nl: ongeldige gebruikersnaam '%s'

en: login:
nl: gebruikersnaam

en: malloc(%d) failed
nl: malloc(%d) is mislukt

en: no matching group file entry
nl: geen overeenkomende groepbestandingang

en: no matching password file entry
nl: geen overeenkomende ingang in het wachtwoordbestand

en: passwd: pam_start() failed, error %d
nl: passwd: pam_start() is mislukt, fout %d

en: shadow group %s: no administrative user %s
nl: schaduwgroep %s: geen administratieve gebruiker %s

en: shadow group %s: no user %s
nl: schaduwgroep %s: geen gebruiker %s

en: too many groups
nl: teveel groepen

en: unknown gid: %lu
nl: onbekende gid: %lu

en: unknown group: %s
nl: onbekende groep: %s

en: unknown uid: %u
nl: onbekende uid: %u

en: unknown user %s
nl: onbekende gebruiker %s

en: user %s: directory %s does not exist
nl: gebruiker %s: map %s bestaat niet

en: user %s: last password change in the future
nl: gebruiker %s: laatste wachtwoordverandering is in de toekomst

en: user %s: no group %u
nl: gebruiker %s: geen groep %u

en: user %s: program %s does not exist
nl: gebruiker %s: programma %s bestaat niet
