shadow-4.0.8 - en to uk translation catalogue (379 entries)

en: 		[-d home [-m]] [-s shell] [-c comment] [-l new_name]
uk: 		[-d домашня_тека [-m]] [-s оболонка] [-c коментар] [-l нове_ім'я]

en: 	Full Name: %s
uk: 	Повне ім'я: %s

en: 
    %s login:
uk: 
    %s логін:

en: 
    %s: %s is unchanged
uk: 
    %s: %s є незмінений

en: 
    Login timed out after %d seconds.
uk: 
    Час логіну буде вичерпано за %d секунд.

en: 
    System closed for routine maintenance
uk: 
    Систему закрито для профілактики.

en: 
    Type control-d to proceed with normal startup,
    (or give root password for system maintenance):
uk: 
    Натисніть control-d для виконання звичайного завантаження,
    (або введіть пароль адміністратора для відновлення системи):

en: 
    Warning: weak password (enter it again to use it anyway).
uk: 
    Застереження: Поганий пароль (введіть його знову, якщо все одно бажаєте його використовувати).

en: 
    [Disconnect bypassed -- root login allowed.]
uk: 
    [Сталося відключення -- дозволено лише вхід root-a.]

en:                [-d home] [-s shell] [-c comment] [-m [-k template]]
uk:       [-d домашня_тека] [-s shell] [-c коментар] [-m [-k шаблон]]

en:                [-f inactive] [-e expire]
uk:               [-f неактивний] [-e прострочений]

en:                [-p passwd] name
uk:              [-p пароль] ім'я

en:        %s [-A user,...] [-M user,...] group
uk:                 %s [-A користувач,...] [-M користувач,...] група

en:        %s [-M user,...] group
uk:                 %s [-M користувач,...] група

en:        %s [-a user] group
uk:                 %s [-a користувач] група

en:        %s [-d user] group
uk:                 %s [-d користувач] група

en:        %s [-p] -r host
uk:                 %s [-p] -r хост

en:        %s [-p] [-h host] [-f name]
uk:                 %s [-p] [-h хост] [-f ім'я]

en:        %s [-x max] [-n min] [-w warn] [-i inact] name
uk:      %s [-x макс] [-n мин] [-w застереження] [-i неактивний] ім'я

en:        %s {-l|-u|-d|-S|-e} name
uk:                 %s {-l|-u|-d|-S|-e} ім'я

en:        useradd -D [-g group] [-b base] [-s shell]
uk:          useradd -D [-g група] [-b базова_тека] [-s оболонка]

en:   Choose a new password.
uk:   Оберіть новий пароль.

en:   Contact the system administrator.
uk:   Зв'яжіться з системним адміністратором.

en:  [%lds left]
uk:  [%lds залишилось]

en:  [%lds lock]
uk:  [%lds блоковано]

en:  from %.*s
uk:  з %.*s

en:  groups=
uk:  групи=

en:  on `%.100s'
uk:  на `%.100s'

en:  on `%.100s' from `%.200s'
uk:  на `%.100s' з `%.200s'

en: %d failure since last login.
    Last was %s on %s.
     | %d failures since last login.
    Last was %s on %s.
uk[0]: %d помилок з часу останнього входу.
    Останній вхід: %s з %s.
uk[1]: %d помилки з часу останньго входу. Останній вхід: %s з %s.
uk[2]: %d помилок з часу останньго входу. Останній вхід: %s з %s.

en: %s is an invalid shell.
uk: %s є невірна оболонка.

en: %s's Password:
uk: Пароль користувача %s:

en: %s: "%s" contains illegal characters
uk: %s: "%s" включає заборонені символи

en: %s: %s
    (Ignored)
uk: %s: %s
    (Ігнорую)

en: %s: %s is not a unique name
uk: %s: %s не є унікальне ім'я

en: %s: %s is not a valid group name
uk: %s: %s: то не є вірне ім'я групи

en: %s: %s is the NIS master
uk: %s: %s є сервер NIS

en: %s: %s not found in /etc/group
uk: %s: %s не знайдено у /etc/passwd

en: %s: %s not found in /etc/passwd
uk: %s: %s не знайдено у /etc/passwd

en: %s: %s not owned by %s, not removing
uk: %s: %s не належить %s, не видалено

en: %s: %u is not a unique gid
uk: %s: %u не є унікальний gid

en: %s: -O requires NAME=VALUE
uk: %s: -O вимагає ЗМІННА=ЗНАЧЕННЯ

en: %s: -s and -r are incompatibile
uk: %s: -s та -r несумісні

en: %s: Cannot determine your user name.
uk: %s: Не можу визначити Ваше ім'я користувача.

en: %s: Cannot execute %s
uk: %s: Не можу виконати %s

en: %s: Invalid entry: %s
uk: %s: Невірний запис: %s

en: %s: Not a tty
uk: %s: Не є tty

en: %s: PAM authentication failed
uk: %s: PAM аутентифікація не пройшла

en: %s: PAM chauthtok failed
uk: %s: помилка PAM chauthtok

en: %s: Permission denied.
uk: %s: У доступі відмовлено.

en: %s: Try again later
uk: %s: Спробуйте знову пізніше

en: %s: WARNING!  Must be set-UID root!
uk: %s: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ! Програма повина бути Set-UID root!

en: %s: You may not view or modify password information for %s.
uk: %s: Ви не можете дивитися та змінювати парольну інформацію для %s.

en: %s: `%s' is the NIS master for this client.
uk: %s: `%s' це NIS сервер для цього клієнта.

en: %s: can't chown %s
uk: %s: не можу змінити власника %s

en: %s: can't create %s
uk: %s: не можу створити %s

en: %s: can't delete shadow group file
uk: %s: не можу видалити файл прихованих груп

en: %s: can't delete shadow password file
uk: %s: не можу видалити файл прихованих паролей

en: %s: can't get lock
uk: %s: не можу заблокувати

en: %s: can't get shadow lock
uk: %s: не можу заблокувати базу прихований паролей

en: %s: can't get unique gid
uk: %s: не можу отримати унікальний gid

en: %s: can't get unique uid
uk: %s: не можу отримати унікальній uid

en: %s: can't lock /etc/passwd.
uk: %s: не можу блокувати /etc/passwd.

en: %s: can't lock files, try again later
uk: %s: не можу блокувати файли, спробуйте пізніше

en: %s: can't lock group file
uk: %s: не можу блокувати файл груп

en: %s: can't lock passwd file
uk: %s: не можу блокувати файл паролей

en: %s: can't lock password file
uk: %s: не можу заблокувати файл паролей

en: %s: can't lock shadow file
uk: %s: не можу заблокувати файл з прихованими паролями

en: %s: can't lock shadow group file
uk: %s: не можу блокувати файл прихованих груп

en: %s: can't lock shadow password file
uk: %s: не можу заблокувати файл прихованих паролей

en: %s: can't open file
uk: %s: не можу відкрити файл

en: %s: can't open files
uk: %s: не можу відкрити файл

en: %s: can't open group file
uk: %s: не можу відкрити файл груп

en: %s: can't open passwd file
uk: %s: не можу відкрити файл паролей

en: %s: can't open password file
uk: %s: не можу відкрити файл паролей

en: %s: can't open shadow file
uk: %s: не можу відкрити файл з прихованими паролями

en: %s: can't open shadow group file
uk: %s: не можу відкрити файл прихованих груп

en: %s: can't open shadow password file
uk: %s: не можу відкрити файл прихованих паролей

en: %s: can't re-write file
uk: %s: не можу переписати файл

en: %s: can't re-write shadow file
uk: %s: не можу переписати файл прихованих паролей

en: %s: can't remove shadow entry for %s
uk: %s: не можу відалити запис у файлі прихованих паролей для %s

en: %s: can't remove shadow group %s
uk: %s: не можу видалити приховану групу %s

en: %s: can't restore %s: %s (your changes are in %s)
uk: %s: не можу відновити %s: %s (ваші зміни у %s)

en: %s: can't rewrite password file
uk: %s: не можу переписати файл паролей

en: %s: can't rewrite shadow password file
uk: %s: не можу переписати файл прихованих паролей

en: %s: can't unlock file
uk: %s: не можу разблокувати файл

en: %s: can't update entry
uk: %s: не можу оновити запис

en: %s: can't update entry for group %s
uk: %s: не можу оновити запис для групи %s

en: %s: can't update entry for user %s
uk: %s: не можу оновити запис для користувача %s

en: %s: can't update group file
uk: %s: не можу оновити файл груп

en: %s: can't update passwd entry for %s
uk: %s: не можу оновити запис у файлі паролей для %s

en: %s: can't update passwd file
uk: %s: не можу оновити файл паролей

en: %s: can't update password file
uk: %s: не можу оновити файл паролей

en: %s: can't update shadow entry
uk: %s: не можу оновити запис у базі прихованих паролей

en: %s: can't update shadow entry for %s
uk: %s: не можу оновити прихований запис для %s

en: %s: can't update shadow file
uk: %s: не можу оновити файл прихованих паролей

en: %s: can't update shadow group file
uk: %s: не можу оновити файл прихованих груп

en: %s: can't update shadow password file
uk: %s: не можу оновити файл прихованих паролей

en: %s: cannot change user `%s' on NIS client.
uk: %s: не можу змінити користувача `%s' у клієнті NIS.

en: %s: cannot create directory %s
uk: %s: не можу створити теку %s

en: %s: cannot create new defaults file
uk: %s: не можу створити новий файл із значеннями по замовчуванню

en: %s: cannot lock file %s
uk: %s: не можу заблокувати файл %s

en: %s: cannot lock shadow password file
uk: %s: не можу блокувати файл прихованих паролей

en: %s: cannot open DBM files for %s
uk: %s: не можу відкрити файли DBM для %s

en: %s: cannot open file %s
uk: %s: не можу відкрити файл %s

en: %s: cannot open group file
uk: %s: не можу відкрити файл груп

en: %s: cannot open new defaults file
uk: %s: не можу відкрити новий файл із значеннями по замовчуванню

en: %s: cannot open shadow group file
uk: %s: не можу відкрити файл прихованих груп

en: %s: cannot open shadow password file
uk: %s: не можу відкрити файл прихованих паролей

en: %s: cannot overwrite file %s
uk: %s: не можу перезаписати файл %s

en: %s: cannot remove user's primary group.
uk: %s: не можу видалити головну групу користувача.

en: %s: cannot rename directory %s to %s
uk: %s: не можу перейменувати теку з %s на %s

en: %s: cannot rewrite group file
uk: %s: не можу переписати файл груп

en: %s: cannot rewrite password file
uk: %s: не можу переписати файл паролей

en: %s: cannot rewrite shadow group file
uk: %s: не можу переписати файл прихованих груп

en: %s: cannot rewrite shadow password file
uk: %s: не можу переписати файл прихованих паролей

en: %s: cannot update file %s
uk: %s: не можу оновити файл %s

en: %s: directory %s exists
uk: %s: тека %s існує

en: %s: do not include "l" with other flags
uk: %s: не використовуйте "l" з іншіми флагами

en: %s: error adding new group entry
uk: %s: помилка додання нового запису у файл груп

en: %s: error adding new password entry
uk: %s: помилка додання нового запису у базу паролей

en: %s: error adding new shadow password entry
uk: %s: помилка додання нового запису у базу прихованих паролей

en: %s: error adding record for %s
uk: %s: помилка додання запису для %s

en: %s: error changing fields
uk: %s: помилка заміни поля

en: %s: error changing password entry
uk: %s: помилка зміни запису в базі паролей

en: %s: error deleting password entry
uk: %s: помилка видалення запису з бази паролей

en: %s: error deleting shadow password entry
uk: %s: помилка видалення запису з бази прихованих паролей

en: %s: error detected, changes ignored
uk: %s: виявлено помилку, зміни ігноруються

en: %s: error locking group file
uk: %s: не можу заблокувати файл груп

en: %s: error locking shadow group file
uk: %s: не можу заблокувати файл прихованих груп

en: %s: error opening group file
uk: %s: не можу відкрити файл груп

en: %s: error opening shadow group file
uk: %s: не можу відкрити файл прихованих груп

en: %s: error parsing line "%s"
uk: %s: помилка обробки рядку "%s"

en: %s: error removing directory %s
uk: %s: помилка видалення теки %s

en: %s: error removing group entry
uk: %s: помилка відалення запису з бази груп

en: %s: error removing password entry
uk: %s: помилка видалення запису з бази паролей

en: %s: error removing shadow group entry
uk: %s: помилка відалення запису з бази прихованих груп

en: %s: error removing shadow password entry
uk: %s: помилка видалення запису з бази прихованих паролей

en: %s: error updating files
uk: %s: помилка оновлення файлу

en: %s: error updating group entry
uk: %s: помилка оновлення запису у базі груп

en: %s: error updating password file
uk: %s: помилка оновлення файлу з паролями

en: %s: error updating shadow file
uk: %s: помилка оновлення файлу з прихованими паролями

en: %s: fields too long
uk: %s: поля занадто довгі

en: %s: gid %u is not unique
uk: %s: uid %u не є унікальним

en: %s: group %s does not exist
uk: %s: група %s не існує

en: %s: group %s exists
uk: %s: група %s існує

en: %s: group %s exists - if you want to add this user to that group, use -g.
uk: %s: група %s існує - якщо ви бажаєте додати користувача до цієї групи, використовуйте -g.

en: %s: group %s is a NIS group
uk: %s: група %s є групою NIS

en: %s: group `%s' is a NIS group.
uk: %s: група `%s' є групою NIS.

en: %s: invalid base directory `%s'
uk: %s: невірна базова тека `%s'

en: %s: invalid comment `%s'
uk: %s: невірний коментар `%s'

en: %s: invalid date `%s'
uk: %s: невірна дата `%s'

en: %s: invalid field `%s'
uk: %s: невірне поле `%s'

en: %s: invalid group %s
uk: %s: невірна група %s

en: %s: invalid home directory `%s'
uk: %s: невірна домашня тека `%s'

en: %s: invalid home phone: "%s"
uk: %s: невірний домашній телефон: "%s"

en: %s: invalid name: "%s"
uk: %s: невірне ім'я: "%s"

en: %s: invalid numeric argument `%s'
uk: %s: невірний числовий аргумент `%s'

en: %s: invalid room number: "%s"
uk: %s: невірний номер кімнати: "%s"

en: %s: invalid shell `%s'
uk: %s: невірна оболонка `%s'

en: %s: invalid user name '%s'
uk: %s: невірне ім'я користувача '%s'

en: %s: invalid work phone: "%s"
uk: %s: невірний робочий телефон: "%s"

en: %s: line %d: can't create GID
uk: %s: рядок %d: не можу створити GID

en: %s: line %d: can't create UID
uk: %s: рядок %d: не можу створити UID

en: %s: line %d: can't update entry
uk: %s: рядок %d: не можу оновити запис

en: %s: line %d: can't update password
uk: %s: рядок %d: не можу оновити пароль

en: %s: line %d: cannot find user %s
uk: %s: рядок %d: не можу знайти користувача %s

en: %s: line %d: cannot update password entry
uk: %s: рядок %d: не можу оновити запис у базі паролей

en: %s: line %d: chown failed
uk: %s: рядок %d: chown не виконався

en: %s: line %d: invalid line
uk: %s: рядок %d: невірний рядок

en: %s: line %d: line too long
uk: %s: рядок %d: рядок занадто довгий

en: %s: line %d: missing new password
uk: %s: рядок %d: бракує нового пароля

en: %s: line %d: mkdir failed
uk: %s: рядок %d: mkdir не виконався

en: %s: line %d: unknown user %s
uk: %s: рядок %d: невідомий користувач %s

en: %s: must be run from a terminal
uk: %s: повино бути запущено з терміналу

en: %s: name %s is not unique
uk: %s: ім'я %s не є унікальним

en: %s: no DBM database on system - no action performed
uk: %s: не має DBM бази данних у системі - ніяких дій не виконано

en: %s: no changes
uk: %s: без змін

en: %s: no flags given
uk: %s: не подано флагів

en: %s: not removing directory %s (would remove home of user %s)
uk: %s: не видалено теку %s (можна видалити домашню теку користувача %s)

en: %s: out of memory
uk: %s: брак пам'яті

en: %s: out of memory in update_group
uk: %s: бракує памяті у update_group

en: %s: out of memory in update_gshadow
uk: %s: бракує памяті у update_gshadow

en: %s: pam_start: error %d
uk: %s: pam_start: помилка %d

en: %s: permission denied.
uk: %s: у доступі відмовлено.

en: %s: rename: %s
uk: %s: перейменування: %s

en: %s: repository %s not supported
uk: %s: репозиторій %s не підтримується

en: %s: shadow group passwords required for -A
uk: %s: приховані паролі груп потрібні для -A

en: %s: shadow passwords required for -e
uk: %s: приховані паролі потрібні для -e

en: %s: shadow passwords required for -e and -f
uk: %s: приховані паролі потрібні для -e і -f

en: %s: shadow passwords required for -f
uk: %s: приховані паролі потрібні для -f

en: %s: the files have been updated
uk: %s: файли було оновлено

en: %s: the line beginning with %.16s... is too long
uk: %s: строка, що розпочинається з %.16s... задовга

en: %s: too many groups specified (max %d).
uk: %s: вказано забагато груп (макс %d).

en: %s: uid %lu is not unique
uk: %s: uid %lu не є унікальним

en: %s: uid %u is not unique
uk: %s: uid %u не є унікальним

en: %s: unable to lock group file
uk: %s: не можу заблокувати файл груп

en: %s: unable to lock password file
uk: %s: не можу блокувати файл паролей

en: %s: unable to lock shadow group file
uk: %s: не можу блокувати файл прихованих груп

en: %s: unable to open group file
uk: %s: не можу відкрити файл груп

en: %s: unable to open password file
uk: %s: не можу відкрити файл паролей

en: %s: unable to open shadow group file
uk: %s: не можу відкрити файл прихованих груп

en: %s: unknown gid %s
uk: %s: невідомий gid %s

en: %s: unknown group %s
uk: %s: невідома група %s

en: %s: unknown member %s
uk: %s: невідомий член %s

en: %s: unknown user
uk: %s: невідомий користувач

en: %s: unknown user %s
uk: %s: невідомий користувач %s

en: %s: user %s does not exist
uk: %s: користувач %s не існує

en: %s: user %s exists
uk: %s: користувач %s існує

en: %s: user %s is a NIS user
uk: %s: користувач %s є користувачем NIS

en: %s: user %s is currently logged in
uk: %s: користувач %s на данний момент у системі

en: %s: warning: %s not owned by %s
uk: %s: застереження: %s не належить %s

en: %s: warning: CREATE_HOME not supported, please use -m instead.
uk: %s: застереження: CREATE_HOME не підтримується, користуйтесь -m.

en: %s: warning: can't remove
uk: %s: застереження: не можу видалити

en: (Enter your own password.)
uk: (Введіть ваш пароль.)

en: **Never logged in**
uk: **Ніколи не входив**

en: Access to su to that account DENIED.
uk: Доступ цього користувача до su ЗАБОРОНЕНО.

en: Account Expiration Date (YYYY-MM-DD)
uk: Дата прострочення рахунку (РРРР-ММ-ДД)

en: Account expires						:
uk: Рахунок стає простроченим						:

en: Adding user %s to group %s
uk: Додано нового користувача %s до групи %s

en: Bad password: %s.
uk: Поганий пароль: %s.

en: Can't change root directory to "%s"
uk: Не можу змінити кореневу теку на "%s"

en: Can't create mail spool for user %s.
uk: Не можу створити поштовій спул для користувача %s.

en: Cannot change ID to root.
uk: Не можу змінити ID на root.

en: Cannot commit password file changes.
uk: Не можу записати зміни до файлу паролей.

en: Cannot execute %s
uk: Не можу виконати %s

en: Cannot lock the password file; try again later.
uk: Не можу блокувати файл паролей; спробуйте пізніше.

en: Cannot open the password file.
uk: Не можу відкрити файл паролей.

en: Cannot unlock the password file.
uk: Не можу разблокувати файл паролей.

en: Changing password for %s
uk: Зміна пароля для %s

en: Changing the aging information for %s
uk: Змінюю вікову інформацію для %s

en: Changing the login shell for %s
uk: Змінюю оболонку для %s

en: Changing the password for group %s
uk: Зміна пароля для групи %s

en: Changing the user information for %s
uk: Зміна інформації про користувача %s

en: Could not allocate space for config info.
uk: Не можу виділити ресурси для конфігураційних данних.

en: Couldn't lock file
uk: Не можу блокувати файл

en: Couldn't make backup
uk: Не можу зробити резервну копію

en: Enter the new password (minimum of %d, maximum of %d characters)
    Please use a combination of upper and lower case letters and numbers.
uk: Введіть новий пароль (від %d до %d знаків)
    Змішуйте великі та малі літери та цифри.

en: Enter the new value, or press ENTER for the default
uk: Введіть нове значення або нажміть ENTER для значення по замовчуванню

en: Entering System Maintenance Mode
uk: Входимо у режим відновлення системи

en: Environment overflow
uk: Переповнення оточення

en: Error updating the password entry.
uk: Не можу оновити запис у файлі паролей.

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: Home Phone
uk: Домашній телефон

en: Incorrect password for `%s'
uk: Невірний пароль для `%s'

en: Invalid login time
uk: Невірний час для входу

en: Invalid root directory "%s"
uk: Невірна коренева тека "%s"

en: Last Password Change (YYYY-MM-DD)
uk: Остання зміна пароля (РРРР-ММ-ДД)

en: Last login: %.19s on %s
uk: Останній вхід в систему: %.19s на %s

en: Last login: %s on %s
uk: Останній вхід в систему: %s на %s

en: Last password change					:
uk: Остання зміна пароля					:

en: Login       Failures Maximum Latest                   On
uk: Логін       Помилок Максімум Останнє                 На

en: Login Shell
uk: Логін Оболонка

en: Login incorrect
uk: Невірний логін

en: Maximum Password Age
uk: Максимальний вік пароля

en: Maximum number of days between password change		: %ld
uk: Максимальна кількість днів між змінами паролю		: %ld

en: Minimum Password Age
uk: Мінімальний вік пароля

en: Minimum number of days between password change		: %ld
uk: Мінімальна кількість днів між змінами паролю		: %ld

en: New Password:
uk: Новий пароль:

en: New password:
uk: Новий пароль:

en: No
uk: Ні

en: No directory, logging in with HOME=/
uk: Немає теки, входимо з HOME=/

en: No group named "mail" exists, creating mail spool with mode 0600.
uk: Немає групи "mail", створюю поштовий спул з правами 600.

en: No mail.
uk: Пошти не має.

en: No password entry for 'root'
uk: Бракує запису у базі паролей для 'root'

en: No password file
uk: Немає файлу паролей

en: No shell
uk: Немає оболонки

en: Number of days of warning before password expires	: %ld
uk: Кількість днів для застереження про прострочення паролю	: %ld

en: Old password:
uk: Старий пароль:

en: Other
uk: Інше

en: Password Expiration Warning
uk: Застереження про прострочення пароля

en: Password Inactive
uk: Пароль неактивний

en: Password authentication bypassed.
uk: Аутентифікацію пройдено.

en: Password changed.
uk: Пароль змінено.

en: Password expires					:
uk: Пароль стає простроченим					:

en: Password inactive					:
uk: Пароль неактивний					:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Please enter your OWN password as authentication.
uk: Будьласка введіть Ваш власний пароль для аутентифікації.

en: Re-enter new password:
uk: Повторіть новий пароль:

en: Removing user %s from group %s
uk: Видалено користувача %s з групи %s

en: Room Number
uk: Номер кімнати

en: Sorry, the password for %s cannot be changed yet.
uk: Вибачте, пароль для %s не може бути змінено зараз.

en: Sorry.
uk: Вибачте.

en: Sorry.
uk: Вибачте.

en: The password for %s cannot be changed.
uk: Пароль для %s не може бути змінений.

en: The password for %s is unchanged.
uk: Пароль для %s не змінено.

en: They don't match; try again
uk: не співпадає; спробуйте знову

en: They don't match; try again.
uk: Не співпадає; спробуйте знову.

en: Too many logins.
uk: Забагато входів.

en: Try again.
uk: Спробуте ще.

en: Unable to cd to "%s"
uk: Не можу перейти до теки "%s"

en: Unable to change tty %s
uk: Не можу змінити tty %s

en: Unknown User: %s
uk: Невідомий користувач: %s

en: Unknown id: %s
uk: Невідомий id: %s

en: Usage:
    `vipw' edits /etc/passwd        `vipw -s' edits /etc/shadow
    `vigr' edits /etc/group         `vigr -s' edits /etc/gshadow
uk: Використовуйте:
    `vipw' редагує /etc/passwd      `vipw -s' редагує /etc/shadow
    `vigr' редагує /etc/group       `vigr -s' редагує /etc/gshadow

en: Usage: %s	[-u uid [-o]] [-g group] [-G group,...]
uk: використовуйте: %s	[-u uid [-o]] [-g група] [-G група,...]

en: Usage: %s [-f full_name] [-r room_no] [-w work_ph]
    	[-h home_ph] [-o other] [user]
uk: Використовуйтє: %s [-f повне_ім'я] [-r номер_кімнати] [-w робочій_телефон]
    	[-h домашній_телефон] [-o інше] [користувач]

en: Usage: %s [-f full_name] [-r room_no] [-w work_ph] [-h home_ph]
uk: Використовуйте: %s [-f повне_ім'я] [-r номер_кімнати]
    	[-w робочій_телефон] [-h домашній_телефон]

en: Usage: %s [-f|-s] [name]
uk: Використовуйте: %s [-f|-s] [ім'я]

en: Usage: %s [-p] [name]
uk: Використовуйте: %s [-p] [ім'я]

en: Usage: %s [-q] [-r] [-s] [passwd [shadow]]
uk: Використовуйте: %s [-q] [-r] [-s] [пароль [shadow]]

en: Usage: %s [-q] [-r] [-s] [passwd]
uk: Використовуйте: %s [-q] [-r] [-s] [пароль]

en: Usage: %s [-r] [-s] [group [gshadow]]
uk: Використовуйте: %s [-r] [-s] [група [gshadow]]

en: Usage: %s [-r] [-s] [group]
uk: Використовуйте: %s [-r] [-s] [група]

en: Usage: %s [-r] name
uk: Використовуйте: %s [-r] ім'я

en: Usage: %s [-r|-R] group
uk: Використовуйте: %s [-r|-R] група

en: Usage: %s [-s shell] [name]
uk: Використовуйте: %s [-s оболонка] [ім'я]

en: Usage: %s [-vf] [-p|g] file
uk: Використовуйте: %s [-vf] [-p|g] файл

en: Usage: %s [-vf] [-p|g|sp] file
uk: Використовуйте: %s [-vf] [-p|g|sp] файл

en: Usage: %s [-vf] [-p|g|sp|sg] file
uk: Використовуйте: %s [-vf] [-p|g|sp|sg] файл

en: Usage: %s [input]
uk: Використовуйте: %s [вхідні_данні]

en: Usage: chage [-l] [-m min_days] [-M max_days] [-W warn]
                 [-I inactive] [-E expire] [-d last_day] user
uk: Використовуйте: chage [-l] [-m мін_днів] [-M макс_днів] [-W застереження]
                          [-I неактивність] [-E простроченно]
                          [-d останній_день] користувач

en: Usage: chpasswd [options]
    
    Options:
      -e, --encrypted	supplied passwords are encrypted
      -h, --help		display this help message and exit
      -m, --md5		use MD5 encryption instead DES when the supplied
    			passwords are not encrypted
uk: Використання: chpasswd [опції]
    
    Опції:
      -e, --encrypted	вказаний пароль зашифровано
      -h, --help		показати цю допомогу та вийти
      -m, --md5		використовувати MD5 шифрування замість DES, якщо вказані
    			паролі не зашифровано

en: Usage: expiry {-f|-c}
uk: Використовуйте: expiry {-f|-c}

en: Usage: faillog [options]
    
    Options:
      -a, --all			display faillog records for all users
      -h, --help			display this help message and exit
      -l, --lock-time SEC		after failed login lock accout to SEC seconds
      -m, --maximum MAX		set maximum failed login counters to MAX
      -r, --reset			reset the counters of login failures
      -t, --time DAYS		display faillog records more recent than DAYS
      -u, --user LOGIN		display faillog record or maintains failure counters
    				and limits (if used with -r, -m or -l options) only
    				for user with LOGIN
uk: Використання: faillog [опції]
    
    Опції:
      -a, --all			показати помилки входу для всіх користувачів
      -h, --help			показати цю допомогу та вийти
      -l, --lock-time СЕК		після помилки входу блокувати рахунок на СЕК секунд
     -m, --maximum МАКС		встановити максимальну кількість помилок входу до МАКС
      -r, --reset			перезавантажити лічільник помилок входу
      -t, --time ДНІВ		показати помилки входу новіші за ДНІВ
      -u, --user ЛОГІН		показати помилки входу або вести лічільники помилок
    				та ліміти (якщо використовується з -r, -m або -l опціями) лише для
    				користувача з логіном ЛОГІН

en: Usage: groupadd [-g gid [-o]] [-f] group
uk: Використовуйте: groupadd [-g gid [-o]] [-f] група

en: Usage: groupdel group
uk: Використовуйте: groupdel група

en: Usage: groupmod [-g gid [-o]] [-n name] group
uk: Використовуйте: groupmod [-g gid [-o]] [-n ім'я] група

en: Usage: id
uk: Використовуйте: id

en: Usage: id [-a]
uk: Використовуйте: id [-a]

en: Usage: lastlog [options]
    
    Options:
      -u, --login LOGIN	print lastlog record for user with specified LOGIN
      -h, --help		display this help message and exit
      -t, --time DAYS	print only lastlog records more recent than DAYS
uk: Використання: lastlog [опції]
    
    Опції:
      -u, --login ЛОГІН	вивести записи останніх входів для користувача з ЛОГІНом
      -h, --help		вивести допомогу та вийти
      -t, --time ДНІВ	вивести лише записи свіжіші за ДНІВ

en: Usage: newgrp [-] [group]
uk: Використовуйте: newgrp [-] [група]

en: Usage: sg group [[-c] command]
uk: Використовуйте: sg група [[-c] команда]

en: Usage: useradd [-u uid [-o]] [-g group] [-G group,...]
uk: Використовуйте: useradd [-u uid [-o]] [-g група] [-G група,...]

en: Username                Port     Latest
uk: Користувач             Порт     Останній вхід

en: Username         Port     From             Latest
uk: Користувач       Порт  Звідки           Останній вхід

en: Warning: login re-enabled after temporary lockout.
uk: Застереження: login поновлено після тимчасового блокування.

en: Warning: too many groups
uk: Застереження: забагато груп

en: Warning: unknown group %s
uk: Застереження: невідома група %s

en: Who are you?
uk: Ви хто?

en: Work Phone
uk: Робочій телефон

en: You are not authorized to su %s
uk: Ви не авторизовані для su %s

en: You have mail.
uk: Ви маєте пошту.

en: You have new mail.
uk: Ви маєте нову пошту.

en: You may not change $%s
uk: Ви не можете змінити $%s

en: You may not change the shell for %s.
uk: Не можна змінити оболонку для %s.

en: Your login has expired.
uk: Ваш логін прострочено.

en: Your password has expired.
uk: Ваш пароль прострочено.

en: Your password is inactive.
uk: Ваш пароль є неактивним.

en: Your password will expire in %ld days.
uk: Ваш пароль буде просторочено за %ld днів.

en: Your password will expire today.
uk: Ваш пароль буде прострочено сьогодні.

en: Your password will expire tomorrow.
uk: Ваш пароль буде прострочено завтра.

en: [-f inactive] [-e expire]
uk: [-f неактивний] [-e прострочений]

en: [-p passwd] [-L|-U] name
uk: [-p пароль] [-L|-U] ім'я

en: added %d entries, longest was %d
uk: додано %d записів, довжиною %d

en: adding record for name %s
uk: додання запису для імені %s

en: configuration error - unknown item '%s' (notify administrator)
uk: помилка у конфігурації - невідома позиція '%s' (повідомте адміністратора)

en: delete administrative member `%s'?
uk: видалити адміністратора `%s'?

en: delete line `%s'?
uk: видалити запис `%s'?

en: delete member `%s'?
uk: видалити члена `%s'?

en: duplicate group entry
uk: дублюючий запис у базі груп

en: duplicate password entry
uk: дублюючий запис у файлі паролей

en: duplicate shadow group entry
uk: дублюючий запис у файлі прихованих груп

en: duplicate shadow password entry
uk: дублюючий запис у файлі прихованих паролей

en: failed to change mailbox owner
uk: не можу змінити власника поштової скриньки

en: failed to rename mailbox
uk: не можу перейменувати поштову скриньку

en: group %s: no user %s
uk: група %s: не має користувачів %s

en: invalid group file entry
uk: невірний запис у файлі груп

en: invalid group name `%s'
uk: невірне ім'я групи `%s'

en: invalid password file entry
uk: невірний запис у файлі паролей

en: invalid shadow group file entry
uk: невірний запис у файлі прихованих груп

en: invalid shadow password file entry
uk: невірний запис у файлі прихованих паролей

en: invalid user name '%s'
uk: невірне ім'я користувача '%s'

en: malloc(%d) failed
uk: malloc(%d) не виконано

en: never
uk: ніколи

en: no matching group file entry
uk: відповідний запис у файлі груп відсутній

en: no matching password file entry
uk: відсутній відповідний запис у файлі паролей

en: passwd: pam_start() failed, error %d
uk: passwd: pam_start() не виконано, помилка %d

en: passwd: password updated successfully
uk: passwd: пароль вдало змінено

en: shadow group %s: no administrative user %s
uk: прихована група %s: не має адміністратора %s

en: shadow group %s: no user %s
uk: прихована група %s: не має користувачів %s

en: too many groups
uk: занадто багато груп

en: unknown gid: %lu
uk: невідомий gid: %lu

en: unknown group: %s
uk: невідома група: %s

en: unknown uid: %u
uk: невідомий uid: %u

en: user %s: directory %s does not exist
uk: користувач %s: тека %s не існує

en: user %s: last password change in the future
uk: користувач %s: остання зміна пароля у майбутньому

en: user %s: no group %u
uk: користувач %s: не має групи %u

en: user %s: program %s does not exist
uk: користувач %s: програма %s не існує
